کدخبر: ۲۳۴۲۷۶ لینک کوتاه

حرکت عجیب هواداران یک باشگاه فوتبال

​اقتصاد نیوز،گروهی از هواداران شیاطین سرخ برای ترغیب مالکان این باشگاه به اخراج مدیر اجرایی‌شان، دست به اقدام جالبی زده‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک گروه از هواداران منچستریونایتد به نشانه اعتراض به کم‌کاری مدیراجرایی باشگاه، اد وودوارد در حوزه نقل‌وانتقالات و جذب مدافعان میانی مورد نظر سرمربی تیم ژوزه مورینیو، حرکت جالبی انجام داده است.

«کراودفاندینگ» یا جمع‌آوری کمک‌های نقدی از هواداران به یک هدف خاص، اقدامی است که در چند سال گذشته در فوتبال جزیره به خصوص در میان هواداران منچستریونایتد رایج شده و آخرین نمونه آن جنبش اینترنتی بود که برای جمع‌آوری غرامت فسخ قرارداد ژوزه مورینیو با منچستریونایتد جهت اخراج وی به راه افتاد، هرچند که این جنبش با جمع‌آوری تنها 25 پوند شکست خورد.

اکنون طبق ادعای نشریه دیلی‌میل انگلیس، یک گروه دیگر از هواداران منچستریونایتد اقدام به جمع‌آوری بودجه برای اجاره یک هواپیما کرده است که بنری را با شعار «اد (وودوارد) اخراج، عشق به یونایتد، نفرت از گلیزرها (مالکان آمریکایی باشگاه)» را برای بازی شیاطین سرخ مقابل برنلی در روز دوم سپتامبر (11 شهریور) بر فراز ورزشگاه «تورف مور» به نمایش درآورد.