کدخبر: ۲۳۵۰۷۲ لینک کوتاه

پیشنهاد نجومی تراکتور سازی برای رامین رضاییان و حاج صفی

اقتصاد نیوز:دو بازیکن ملی‌پوش مد نظر تراکتورسازی با پیشنهادی اغوا کننده روبرو شده‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از  ایلنا، تراکتورسازی تبریز به عنوان آخرین پروژه‌های خود در نقل و انتقالات تابستانی مدتی است که به دنبال جذب احسان حاج‌صفی و رامین رضاییان است و با وجود اینکه تا این لحظه و پس از چند جلسه مذاکره به نتیجه نرسیدند، بسته پیشنهادی اغوا کننده زنوزی همچنان امید به کشاندن این دو بازیکن به تبریز را زنده نگه داشته است.

مالک باشگاه تراکتورسازی در مصاحبه اخیر خود خبر از بسته‌های پیشنهادی فوق‌العاده به این دو بازیکن داده است که رد کردنش برایشان سخت است و بر همین حساب قول جذب این دو نفر را به هواداران داده است. این صحبت‌ها نشان از مبالغی سنگین و خارج از عرف بازار نقل و انتقالات ایران دارد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که دو بسته پیشنهادی 7 و 8 میلیاردی (مقداری به عنوان مبلغ قرارداد و بخشی تحت عنوان آپشن و پاداش‌های احتمالی) به رضاییان و حاج‌صفی پیشنهاد شده است. مبلغی که هر بازیکن لیگ برتری را بدون درنگ به تبریز خواهد کشاند. این مبلغ قرار است به دلار پرداخت شود و نوسانات احتمالی قیمت ارز در آینده می‌تواند هزینه جذب این دو بازیکن را در ادامه فصل برای تراکتورسازان از این هم سنگین‌تر کند.

البته این مبلغ برای دو ملی‌پوش ایرانی با توجه به دریافتی‌ چند سال اخیرشان در اروپا به هیچ وجه عجیب نیست و حتی کمتر از آخرین قراردادی است که امضا کرده‌اند. سایت ترانسفر مارکت ارزش 1 میلیون یورویی برای رضاییان و 1.5 میلیون یورویی برای حاج صفی تعیین کرد که 2.5 میلیون با حساب یوروی 12 هزار تومانی ارزشی حدود 30 میلیارد تومان برای این دو بازیکن در مجموع به همراه دارد.

نکته حائز اهمیت در این میان وضعیت دو بازیکن در حال حاضر است. رضاییان در حالیکه بیش از 2 ماه از جام جهانی گذشته هنوز بدون تیم مانده و پنجره‌های نقل و انتقالاتی هم در حال بسته شدن است. از طرفی حاج صفی هم با المپیاکوس به مشکل خورده و باشگاه به دنبال انتقال قرضی این بازیکن است. انتقالی که باعث می‌شود باشگاه خواهان این بازیکن علاوه بر دستمزد بازیکن مجبور باشد مبلغی هم به باشگاه یونانی پرداخت کند.

از طرفی اگر این دو بازیکن بخواهند یا مجبور شوند به لیگ برتر برگردند بدون شک پیشنهادی بالاتر از تراکتورسازی دریافت نخواهند کرد، مگر تعصب پرسپولیسی رامین مثل همیشه اجازه حضور او در تیم دیگری در فوتبال ایران را ندهد و حاج‌صفی هم خانه اول و آخر خودش یعنی سپاهان را با مبلغ دریافتی به مراتب پایین‌تر ترجیح دهد.