کدخبر: ۲۳۶۶۲۱ لینک کوتاه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

ممنوعیت انتصاب مدیران دوتابعیتی در کمیسیون امنیت ملی رد شد

اقتصادنیوز: طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نرسید و توصیه شد با طرح ها و لوایح دیگری که در سایر کمیسیون ها دنبال می شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

به گزارش اقتصادنیوز سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توضیح نشست امروز- سه شنبه- کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مذکور پس از تبادل اخبار و تحولات، بررسی یک لایحه و دو طرح در دستور کار قرار گرفت.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه لایحه عضویت سازمان فضایی ایران در فدراسیون بین المللی فضانوردی به تصویب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی رسید.

علی نجفی خوشرودی اظهار داشت: همچنین در این نشست طرح راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی و طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب نرسید و توصیه شد با طرح ها و لوایح دیگری که در کمیسیون های دیگر مجلس دنبال می شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ادامه این نشست، مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از اقدامات مهارت آموزشی سربازان وظیفه ارائه کردند.