کدخبر: ۲۳۷۰۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای ادامه‌دار فرهاد مجیدی و استقلال

اقتصاد نیوز:ماجرای حضور یا عدم حضور فرهاد مجیدی در استقلال طبق روال گذشته همچنان ادامه دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته صحبت‌های زیادی درباره اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال مطرح شده است. در ابتدا، برخی از مسئولان استقلال تصور می‌کردند که به میان آمدن نام مجیدی، تنها بازی رسانه‌ای است، اما اظهارات کاپیتان پیشین استقلال چیز دیگری نشان می‌دهد. مجیدی در صفحه شخصی‌اش گفته که بارها از سوی وزارت ورزش و جوانان برای حضور در هیئت مدیره یا بخش‌های دیگر مدیریتی با او صحبت شده، اما حرفی درباره حضورش در کادر فنی زده نشده است. مجیدی موضوع اضافه شدن به کادر فنی را تکذیب کرد تا حرف و حدیثی درباره او ایجاد نشود.

مجیدی همچنین گفته که یک نفر در بین استقلالی‌ها در زمین در سرعت کم می‌آورد، اما بیرون از زمین با سرعت بالایی دسیسه به خرج داده و باعث جدایی دو بازیکن و همچنین جذب یک بازیکن مصدوم شده است. اکنون این سؤال پیش می‌آید که منظور مجیدی از این فرد چه کسی است؟ اگر مجیدی خودش نمی‌خواهد به کادر فنی استقلال اضافه شود، چرا باید یک نفر اقدام به چنین کاری کرده و فضایی ایجاد کند که گویا شفر نمی‌خواهد مجیدی دستیار او شود؟ مجیدی از این موضوع ناراحت است که برخی‌ها خواسته‌اند به شفر بگویند آمدن مجیدی یعنی جانشینی او در صورت عدم کسب نتیجه‌گیری.

وقتی به صحبت‌های مجیدی دقت می‌کنیم، تنها به بازیکنانی باتجربه در استقلال می‌رسیم، بازیکنانی که خودشان با مجیدی همبازی بوده‌اند. مجیدی البته اشاره کرده که برخی‌ با نام او بازی می‌کنند تا به اهداف‌شان در استقلال برسند. کسانی که به قول مجیدی دنبال شیطنت و اهداف‌ شخصی‌شان هستند تا هم استقلال ضربه بخورد و هم خودش.

 باید دید در نهایت ماجرای ادامه‌دار مجیدی و استقلالی‌ها به کجا کشیده خواهد شد و چه کسانی دنبال حضور او هستند و چه کسانی هم نمی‌خواهند شماره 7 پیشین آبی‌ها به این تیم بازگردد.