کدخبر: ۲۳۷۳۲۷ لینک کوتاه

درخواست عجیب یک سرمربی فوتبال ایران از رییس جمهور

اقتصاد نیوز:در حالی که اوضاع اقتصادی کشور این روزها متشنج و به هم ریخته است یک مربی فوتبال از رییس جمهور درخواست های عجیبی داشته است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از  سایت روزنو، سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان قصد دارد در نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهوری کشورمان درباره کمبودها و مشکلات شهر مسجدسلیمان درخواست‌هایی از روحانی انجام دهد.

علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان قصد دارد نامه‌ای سرگشاده برای حسن روحانی رئیس‌جمهوری کشورمان ارسال کند.

مرزبان در این نامه در خصوص کمبودهای شهرمسجدسلیمان که به شهر اولین‌ها معروف است، خواهد پرداخت و از روحانی خواستار راه‌اندازی فرودگاه این شهر و همچنین اصلاح راه‌های مواصلاتی شهر مسجدسلیمان شده است.

مرزبان قصد دارد به زودی این نامه را به دست حسن روحانی برساند و از او تقاضا کند که هر چه سریع‌تر این شرایط برای مردم شهر اولین‌ها انجام شود.

این در حالی است که وظایف مربیان فوتبال در همه جای دنیا تعریف خاصی دارد و معمولا این نوع درخواست ها از مجاری دیگری صورت می گیرد.نکته بعدی اینکه با توجه به شرایط اقتصادی نا مناسب کشور رییس جمهوراخیرا از تخصیص ارز دولتی به ورزش ایران نیزامتناع کرده تا به این شکل شرایط برای ورزش و بخصوص فوتبال کشور سخت تر از گذشته باشد و با این شرایط بعید است که رییس جمهور به نامه و درخواست سرمربی نفت مسجد سلیمان ترتیب اثر بدهد.