کدخبر: ۲۳۷۳۳۱ لینک کوتاه

«اما تامپسون» پس از ۲۰ سال فاش کرد؛

افشاگری جدید علیه دونالد ترامپ توسط بازیگر مشهور انگلیسی

اقتصادنیوز؛ «اما تامپسون» بازیگر و کمدین مشهور انگلیسی پس از ۲۰ سال از ابراز علاقه دونالد ترامپ به وی پس از ۲۰ پرده برداشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ «اما تامپسون»، بازیگر و کمدین انگلیسی روز پنجشنبه در مصاحبه‌ای اعلام کرد «دونالد ترامپ» پیش از آنکه رئیس جمهور آمریکا شود، به او ابراز علاقه کرده است.

وی در این مصاحبه به دوران بازیگری برای یک فیلم سیاسی به نام «رنگ‌های اصلی» در سال ۱۹۹۸ اشاره کرد که در آن نقشی را با الهام از «هیلاری کلینتون» بازی می‌کرد. تامپسون گفت: در آن زمان دونالد ترامپ به گونه‌ای شماره تلفن من را در استودیوی یونیورسال گیر آورد و روز بعد با من تماس گرفت تا با من قرار ملاقات بگذارد. او در آن زمان هم درست مثل الان صاحب املاک و مستغلات زیادی بود. تامپسون در ادامه گفت: من در آن زمان پیشنهاد قرار ملاقات دونالد ترامپ را رد کردم.

اما تامپسون

افشای تمایل دونالد ترامپ برای برقراری رابطه نامشروع با زنان و دختران مختلف و سوء استفاده جنسی از آن‌ها مسئله تازه‌ای نیست. روزنامه وال استریت ژورنال پیشتر در مطلبی رابطه نامشروع رئیس جمهور آمریکا با استورمی دنیلز، بازیگر زن فیلم‌های مستهجن را فاش کرد و نوشت یکی از وکلای دونالد ترامپ برای ساکت نگه داشتن این زن، مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به او حق السکوت داده است. همچنین پیش از افشای این جزئیات هم دست کم ۱۱ زن اعلام کرده بودند دونالد ترامپ بدون رضایتشان به آن‌ها نزدیک شده است. برخی دیگر هم اعلام کردند ترامپ آن‌ها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

این درحالی است که دونالد ترامپ همیشه این اتهامات را تکذیب کرده و گفته است که او قربانی بزرگترین تخریب سیاسی در تاریخ آمریکا شده است!