کدخبر: ۲۳۷۸۳۴ لینک کوتاه

آماده باش برانکو به نیمکت نشینان پرسپولیس

اقتصاد نیوز:سرمربی کروات سرخپوشان در جدال مقابل نساجی مازندران قادر به سود بردن از دو بازیکن ملی‌پوش تیمش نخواهد بود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل ازورزش سه، اکنون بهترین فرصت برای نیمکت نشینان جوان پرسپولیس فراهم شده تا مقابل نساجی مازندران توانایی خود را به برانکو ایوانکوویچ نشان دهند و اعتماد او را در ادامه فصل جلب کنند.

تیم ملی عراق دیروز به مصاف کویت رفت و بشار رسن عضو ثابت این تیم بود تا به این شکل در فاصله 48 ساعت به دیدار مقابل نساجی مازندران قادر به همراهی سرخپوشان نباشد. بیرانوند نیز اکنون در اردوی تیم ملی در تاشکند به سر می‌برد و انتظار می‌رود در دیدار مقابل ازبکستان که امشب برگزار می‌شود به میدان برود تا در فاصله 24 ساعت به جدال باشگاهی تیمش او نیز غایب سرخپوشان لقب گیرد.

برانکو اما به نظر می‌رسد مشکلی برای جانشین بیرانوند نداشته باشد و بوژیدار طی دو دیداری که در ابتدای فصل به میدان رفته این اعتماد را به وجود آورده است. دروازه‌بان کروات سرخپوشان طی دو دیدار ابتدایی فصل که با پیروزی تیمش همراه بوده دو کلین شیت به نام خود کرده و اکنون نیز آماده تقابل با شاگردان جواد نکونام است.

در غیاب بشار رسن اما خط میانی سرخپوشان با چالش بزرگی مواجه خواهد شد. عدم حضور بازیکنی با قابلیت‌های تکنیکی و پاسوری این هافبک، برانکو را برای تقابل با نساجی با دشواری بزرگی مواجه خواهد کرد. با این حال به نظر می‌رسد نزدیک‌ترین گزینه برای جانشینی این بازیکن سیامک نعمتی باشد که با حضور در یک خط عقب تر در خط میانی حضور یابد.

این مساله باعث خواهد شد تا شاهد حضور احتمالی گادوین منشا در خط حمله پرسپولیس در کنار علی علیپور باشیم و این بازیکن فرصت اولین بازی فیکس خود را به دست بیاورد.

پرسپولیس اما با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات با فقر بزرگی روی نیمکت خود مواجه است و بازیکنانی در آن حاضرند که کمترین حضور در میادین را به نام خود کردند. چهره برتر و شناخته شده پرسپولیس با این شرایط شایان مصلح خواهد بود که احتمال حضورش در دقایقی از این بازی افزایش خواهد یافت.

دیگر بازیکنانی که در این شرایط قادرند شانس خود برای حضور در ترکیب تیم را افزایش دهند را می‌توان حمید طاهرخانی، احسان علوان زاده و آدام همتی نامید. 

سیدحسین میرحسینی، احسان حسینی، شاهین عباسیان نیز دیگر بازیکنان جوان و گمنام پرسپولیس هستند که سودای حضور در این بازی را با توجه به دو تعویض غیرقابل پیش بینی برانکو می‌توانند برای خود متصور باشند و این مساله به عملکرد آنها طی زمان باقیمانده تا این بازی خواهد بود.