کدخبر: ۲۳۸۰۸۶ لینک کوتاه

برانکو بدنبال ششمین برد مقابل شمالی ها

اقتصاد نیوز: پرسپولیس در لیگ برتر امشب میزبان نساجی قائم شهر خواهد بود. این در حالی است که تیم برانکو ایوانکوویچ تاکنون ۵ بار مقابل تیم های شمالی بازی کرده و هر ۵ بازی را با پیروزی به پایان رسانده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، پرسپولیسِ برانکو بیش از هر تیم شمالی با ملوان مصاف داشته است. آن ها در لیگ پانزدهم با نتایج 2-0 و 2-1 قوی سپید انزلی را در لیگ برتر شکست دادند و در جام حذفی با تک گل مهدی طارمی در وقت های اضافی موفق به حذف سفیدهای انزلی شدند. در آن بازی ها علی علیپور، جری بنگستون، کمال کامیابی نیا و مهدی طارمی گلزنان تیم پرسپولیس بودند. دیدار جام حذفی این دو تیم آخرین بازی زنده یاد هادی نوروزی با پیراهن پرسپولیس به حساب می آید.

در لیگ شانزدهم شمالی ها هیچ نماینده ای در لیگ برتر نداشتند. قرمزهای پایتخت هم خیلی زود از جام حذفی کنار رفتند.

فصل پیش سپیدرود به عنوان نماینده گیلان و فوتبال شمال کشور در سطح اول فوتبال ایران حضور داشت اما نتوانست برابر پرسپولیس امتیاز بگیرد و حتی یک گل هم نزد! در بازی رفت علی علیپور تک گل سه امتیازی را به ثمر رساند و در بازی برگشت هم انصاری، احمدزاده و کامیابی نیا سه بار دروازه این تیم را فرو ریختند.

حال برانکو می خواهد بار دیگر امشب برنده باشد تا نوار پیروزی هایش برابر تیم های شمالی قطع نشود و به عدد 6 برسد. پروفسور برابر تیم های تبریزی رکورد 8 پیروزی متوالی را دارد.