کدخبر: ۲۳۸۱۸۰ لینک کوتاه

تلاش مایک پنس برای جدا کردن مسیر خود از ترامپ

اقتصادنیوز: گرچه باب وودوارد در کتاب جدید خود اشاره چندانی به معاون رئیس جمهور آمریکا نداشته است ولی او را به گونه‌ای توصیف کرده است که قصد دارد مسیرش را از ترامپ جدا کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، روزنامه یو اس ای تودی نوشت: باب وودوارد در کتاب جدیدش مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا را به عنوان فردی توصیف کرده است که سعی دارد مسیر خودش را از دونالد ترامپ جدا کند و در مسیر رئیس جمهور آمریکا قرار نگیرد.

بر اساس این گزارش، وودوارد در این کتاب می نویسد: مایک پنس غالبا سعی می کند چیزی نگوید یا اقدامی را انجام ندهد که منجر به توئیت های ترامپ درباره اش شود.

وودوارد در این کتاب تنها در چند مورد به مایک پنس اشاره کرده است. برای مثال پنس در یک مورد به متقاعد کردن گری کوهن مشاور سابق اقتصادی ترامپ برای باقی ماندن در کاخ سفید کمک کرده است. کوهن تصمیم گرفته بود تا پس از اعتراضات شارلوتزویل و موضع ترامپ در قبال این اعتراضات از سمت خود استعفا کند.

ترامپ طی هفته گذشته بارها از وودوارد انتقاد کرد و او را یک دروغگو خواند. کاخ سفید نیز فعالیت های وودوارد را غیرمسئولانه دانسته و احتمال شکایت از وی را رد نکرده است.