کدخبر: ۲۳۸۴۳۳ لینک کوتاه

‌معمای این روزهای استقلال

استقلال دو روز دیگر یک بازی بسیار مهم در آسیا مقابل السد دارد و برای جبران باخت بازی رفت باید این بازی را با اختلاف ۳ گل پیروز شود.اما شفر برای این بازی یک سردرگمی ویژه دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز، سید مهدی رحمتی یا سیدحسین حسینی؟ این سوال را بعد از شکست خانگی استقلال مقابل السد پی در پی پرسیده‌اند. از آن روز تا به امروز دایم صحبت از بازگشت حسینی به قفس توری استقلال بوده. دلیلش هم آن شکست تلخی است که استقلال مقابل السد تجربه کرد و رحمتی هم یکی از مقصرانش بود.

بعد از آن باخت همه از بازگشت حسینی می‌گویند. حتی حسن روشن، یکی از پیشکسوتان باشگاه استقلال نیز پا را فرا‌تر گذاشته و در حالی ‌که 4 روز تا بازی برگشت در قطر باقی مانده، اعلام کرده: «شک نکنید حسینی بازی برگشت مقابل السد بازی می‌کند.» این جمله آنقدر قاطعانه گفته شده که تصور می‌کنی انگار قرار است روشن استقلال را ارنج کند اما در ذهن شفر چیزهای دیگری می‌گذرد. شفر بعد از بازی ایران مقابل ازبکستان به این نتیجه رسیده که در بازی برگشت باز هم از رحمتی استفاده کند.

سرمربی استقلال پیش از این بازی تصور می‌کرد حسینی در بازی با ازبک‌ها در ترکیب تیم ملی آزمایش می‌شود و با بدنی آماده‌تر به تمرین‌های استقلال باز می‌گردد.

این بازی می‌توانست برای حسینی پلی به سوی ترکیب استقلال باشد اما حسینی در چارچوب دروازه تیم ملی قرار نگرفت تا تردیدهای شفر برای بازگرداندن این دروازه‌بان به ترکیب اصلی استقلال دوباره اوج بگیرد. حسینی اگر شانسی برای بازگشت به ترکیب استقلال داشته باشد باید در بازی با نساجی که جمعه هفته آینده در قائمشهر انجام می‌شود دنبال آن باشد.

 به احتمال زیاد حسینی می‌تواند در آن بازی به بازگشت امیدوار باشد. البته اگر رحمتی دوباره مقابل السدی‌ها نمایش نامطمئنی از خود برجا بگذارد.