کدخبر: ۲۳۸۷۱۶ لینک کوتاه

شایعه خیانت در تبریز!

اقتصاد نیوز:باخت تراکتور سازی در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان باعث شد تا هواداران این تیم تبریزی علیه بازیکن خود حاشیه ایجاد کرده و او را متهم به خیانت کنند!

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، صفحه اینستاگرام بازیکنان تراکتورسازی پر شده از فحاشی برخی از هوادارانی که به خاطر شکست در ضربات پنالتی سرزنش اش کردند؛ هواداران ناراحتی که از گلایه پا را فراتر گذاشته وانگ خیانت و بی غیرتی به بازیکنان تیم شان زدند.در بین همه بازیکنان اما علی عبدالله زاده بیشترین اهانت ها را از هواداران شنیده است.عبدالله زاده که پارسال در صنعت نفت بازی می کرد و اصالتا آبادانی است در ضربات پنالتی شوت بدی زد و به نوعی توپ را به دروازه بان حریف تقدیم کرد تا برخی تصور کنند او عمدا پنالتی را گل نکرده است.عبدالله زاده در پستی اینستاگرامی با انتقاد از تماشاگران به آنها یادآوری کرد که درهمین بازی پاس گل هم داده است واگر او را نمی خواهند حاضراست تیم را ترک کند.


اتفاقاتی که از دیشب در فضای مجازی برای بازیکنان تراکتورسازی رخ داد، باعث شد تا برخی از آنها به اتفاقات واکنش نشان دهند. عبدالله زاده در یک رنج نامه خطاب به هواداران تراکتور اعلام کرد که هرگز خیانت نمی کند و در پایان نیز از هواداران تیمش خداحافظی کرد. عبدالله زاده اعلام کرده اگر فکر می کنید مشکل تیم او است، از تراکتورسازی می رود.


دانیال اسماعیلی فر زننده گل دوم تراکتورسازی در بازی دیروز مقابل صنعت نفت هم با جمله ای از آیت الله بهجت حرفش را به هواداران زده است: «اومدیم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم. نه به هر قیمتی زندگی کنیم.» او همچنین خطاب به هواداران اعلام کرده که هیچ بازیکن شرف و وجدانش را زیر پا نمی گذارد.

 


محمدرضا مهدی زاده نیز در بازی دیروز به نفتی ها پنالتی داد و همین موضوع دلیلی برای اهانت به او شد. مدافع تراکتور در اینستاگرامش بابت صحنه پنالتی عذرخواهی کرده و اشاره داشته که هیچ بازیکن دوست ندارد تیمش بازنده باشد. برخی بازیکنان دیگر تراکتورسازی نیز با پست های اینستاگرامی مشابه از هواداران معذرت خواستند و به بحث کم کاری که مطرح شده واکنش نشان دادند.

 


اتفاقاتی که در تراکتورسازی رخ می دهد، نشان می دهد این تیم شرایط عادی ندارد. برخی شایعات از این حکایت دارد که جان توشاک جای خود را با نظر مسئولان باشگاه به مربی دیگری می دهد و این در حالی است که مدیران باشگاه درباره حواشی ایجاد شده فعلا موضع سکوت در پیش گرفتند و مشخص نیست طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون این باشگاه رخ می دهد.