کدخبر: ۲۴۲۹۸۵ لینک کوتاه

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

فراکسیون ولایی خواستار بررسی CFT به صورت علنی است

اقتصادنیوز؛ ابوالفضل حسن‌بیگی گفت: فراکسیون نمایندگان ولایی معتقد است جلسه مجلس شورای اسلامی با حضور مخالفان و موافقان لایحه الحاق به CFT باید به صورت علنی برگزار شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ ابوالفضل حسن بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: جلسه فردا یکشنبه مجلس شورای اسلامی که قرار است با حضور کارشناسان موافق و مخالف لایحه «الحاق به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم» (CFT) برگزار شود، باید به صورت علنی باشد.

وی ادامه داد: مردم باید اظهارات مخالفان و موافقان این لایحه را بشنوند و در جریان دقیق تصمیم مجلس شورای اسلامی قرار بگیرند، لذا فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خواستار برگزاری علنی جلسه بررسی لایحه الحاق به CFT است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: پیامکی از سوی رئیس کمیسیون امنیت ملی برای همه نمایندگان به شرح زیر ارسال شده است:

«همکار محترم

سلام علیکم

با توجه به اهمیت طرح مباحث مربوط به FATF و کنوانسیون مرتبط با آن، جلسه هم اندیشی عمومی نمایندگان با صاحبنظران و کارشناسان راس ساعت ۶ صبح یکشنبه ۹۷/۷/۱۵ در محل صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد.

از جنابعالی دعوت بعمل می آید در جلسه مزبور شرکت فرمایید.

حشمت الله فلاحت پیشه - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی»

گفتنی است پیش از این نیز محمد دهقان نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از انتشار بیانیه ای در خصوص  لایحه الحاق به CFT از سوی فراکسیون متبوعش خبر داده بود.