کدخبر: ۲۴۳۳۷۲ لینک کوتاه

فرمول فرار از نیمکت‌نشینی در استقلال ! +عکس

اقتصاد نیوز:سرمربی استقلال با انتخاب ترکیب اصلی خود در بازی با نفت مسجد سلیمان به یک ابهام مهم در مورد ترکیب تیمش پاسخ داد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، شفر از اول فصل همیشه با این انتقاد روبرو است که چرا بازیکنان تاثیرگذار تیمش به یکباره نیمکت نشین می شوند، شاید بهترین مثال برای این اتفاق شروع فوق العاده روح الله باقری در 4 هفته اول لیگ و نیمکت نشینی او در بازی های بعدی باشد.

نکته بعدی هم نیمکت نشینی بازیکنانی مثل فرشاد محمدی مهر و مرتضی تبریزی در بازی های اخیر است که این سوال را به وجود آورده چرا بازیکنانی که با قیمت های بالا جذب استقلال شده اند به یکباره نیمکت نشین شدند.

جواب سوال شاید از انتخاب ترکیب شفر برای  بازی با نفت مسجد سلیمان کاملا مشخص باشد، شفر در این بازی بدون توجه به نام ها تصمیم گرفت تبریزی و الحاجی گرو گران قیمت را نیمکت نشین کند و به بازیکنانی مثل صیادمنش17 ساله و قائدی 19 ساله بازی بدهد.

شفر در این مدت به خوبی نشان داده است که برای او تمرین از همه چیز مهمتر است و کسی در ترکیب بازی می کند که در طول هفته خود را در تمرینات نشان داده باشد و بازیکنان به جز این راهی برای قرارگرفتن در ترکیب ندارند.
با این شرایط حالا می توان دلیل نیمکت نشینی بازیکنان استقلال را متوجه شد و البته اگر در هفته های آینده شاهد نیمکت نشینی بازیکنان دیگر باشیم جای تعجب وجود نخواهد داشت.