کدخبر: ۲۴۴۰۲۸ لینک کوتاه

جزئیات واژگونی اتوبوس راهیان نور در جاده تبریز

اقتصادنیوز؛ سعید کنعانی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی گفت: واژگونی اتوبوس راهیان‌نور در تبریز ۳۸ مصدوم و ۳ کشته در پی داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ سعید کنعانی با اشاره به واژگون شدن اتوبوس حامل دانش‌آموزان تبریزی گفت: اورژانس استان در خصوص رسیدگی به این امور از ما برای حمل مصدومان کمک خواست زیرا تعداد مصدومان بسیار زیاده بوده است. تا این لحظه 3 نفر فوت شده داشته‌اند و مصدومان نیز به بیمارستان امام رضا در تبریز منتقل شدند.

وی با اشاره به دلیل تصادف گفت: در حال حاضر دلیل تصادف به‌طور دقیق فعلا مشخص نشده اما از آنجا که در آن مناطق بارندگی آغاز شده علت تصادف بارندگی و لغزندگی جاده گزارش شده است. از وضعیت جسمانی راننده هم در حال حاضر خبری نداریم.

وی افزود: در میان کشته شدگان دو نفر دانش آموز و یک نفر بزرگسال هستند. تعداد کل سرنشینان اتوبوس ۴۱ نفر بوده سه نفر کشته و ۳۸ نفر مصدوم گزارش شده‌اند. علاوه بر این تمامی مصدومان به بیمارستان سینا، امام رضا و شهدای تبریز منتقل شده‌اند.

 مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی در پایان گفت: این حادثه در یک کیلومتری تبریز و در اوایل اتوبان کسایی رخ داده، این اتوبوس از سمت بوستان‌آباد حرکت کرده بود و وارد تبریز شد.

دانش‌آموزان در مقطع دبیرستان بودند و از اردوی راهیان نور باز می‌گشتند.