کدخبر: ۲۴۴۱۸۰ لینک کوتاه

مقصدهای احتمالی گلر جدایی طلب استقلال

اقتصاد نیوز: جدایی حسینی از استقلال در صورتی که به مقصدی غیر از فوتبال اروپا باشد، شاید به نفع پرسپولیس تمام شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، حسین حسینی بعد از نیمکت نشینی‌های طولانی در هر سه جام، این هفته دست به اعتراض تندی زد و اعلام کرد نیم فصل از استقلال جدا خواهد شد. او این بار، تصمیمش را قطعی دانست و گفت چیزی نمی‌تواند نظرش را تغییر دهد. در روزهای اخیر، رسانه‌های زیادی از صلح بین شفر و حسینی خبر دادند اما دروازه‌بان دوم استقلال که هنوز از جایگاهش مطمئن نیست حاضر نشده رسما از حرف‌هایش عقب نشینی کند.

اگر نیم فصل حسینی بخواهد از استقلال جدا شود، آبی‌ها ضرر چندانی نمی‌کنند اما مقصد او، می‌تواند باعث تقویت پرسپولیس شود. حسینی که می‌خواهد به شماره یک تیم ملی برسد، گزینه‌های زیادی بین تیم‌های بزرگ ندارد و احتمالا مجبور بین انتخاب بین دو گزینه است.

سپاهان به تازگی نیازمند را جذب کرده و بعید است سراغ دروازه‌بان جدیدی برود. پیکان شیخ ویسی، بهترین دروازه‌بان فعلی لیگ بر اساس نمرات نود را دارد و علی دایی هم حسابی روی منادی، دروازه‌بان جوانش حساب باز کرده است. تراکتور و فروزان هم فعلا، زوج موفقی بوده‌اند. پدیده به عنوان صدرنشین لیگ شاید تنها باشگاهی باشد که دروازه‌بان مشهور و بزرگی ندارد، که اوضاع مالی تیم به آن‌ها اجازه جذب دروازه‌بان جدیدی نخواهد داد.

با این شرایط، فقط دو گزینه بزرگ برای حسینی باقی می‌ماند. پرسپولیس و ذوب آهن، که هر دو دروازه‌بان‌های اول و دوم تیم ملی را دارند اما یک موضوع، شاید اوضاع را تغییر دهد. اگر بیرانوند نیم فصل به اروپا ترانسفر شود، شماره یک پرسپولیس خالی خواهد شد. حسینی در این شرایط می‌تواند جای بیرانوند را بگیرد و اگر نخواهد به پرسپولیس برود هم رشید مظاهری، گزینه اول برانکوست و حسینی می‌تواند جای رشید را در اصفهان پر کند. در هر دو حالت، این انتقال عملا به نفع پرسپولیسی‌هاست. آن‌ها یا دروازه‌بان ناراضی استقلال را جذب می‌کند یا در صورت ترانسفر او به ذوب آهن، با خیال راحت رشید مظاهری را می‌گیرند.