کدخبر: ۲۴۴۵۰۷ لینک کوتاه

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: ۵۰ آیه شریفه در قرآن برای نقد تفکر غرب‌گرایانه وجود دارد

اقتصادنیوز؛ عبدالله حاجی صادقی با بیان اینکه ۵۰ آیه شریفه در قرآن کریم برای نقد این تفکر (غرب‌گرایانه) وجود دارد عنوان کرد: برجام از وعده‌هایی است که این تفکر را نقض می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم؛ عبدالله حاجی‌صادقی پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: امروز آمریکا به شدت از جمهوری اسلامی ایران عصبانی است و این موضوع در اعترافات اخیر ترامپ درباره قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه به خوبی نمایان است.

وی با اشاره به علت عصبانیت رئیس‌جمهور و سران ایلات متحده آمریکا از جمهوری اسلامی ایران افزود: این عقلانیت به دلیل صدور تفکر و اندیشه‌های انقلاب اسلامی به کشورهای دیگر در چهار دهه گذشته است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز باید ارزش‌های انقلابی ملت ایران ادامه یابد اضافه کرد: بالندگی و عظمت انقلاب اسلامی در پیدایش و به وجود آمدن آن نیست؛ بلکه در تداوم آن است.

حاجی صادقی با تأکید بر اینکه آینده و ماندگاری انقلاب اسلامی به تداوم انقلابی‌گری ملت آن است تصریح کرد: به حول قوه الهی امروز انقلاب اسلامی ایران با وجود همه فراز و فرودهایی که داشته، پویا و در حرکت و در اوج اقتدار است.

‌نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه متأسفانه عده‌ای در کشور می‌گویند که باید زبان انقلاب را به‌روز کرده و با همه به زبان آشتی حرف بزنیم افزود: این افراد کسانی هستند که از انقلابی‌گری خسته شده‌اند و آن را مفید نمی‌دانند.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه 50 آیه شریفه در قرآن کریم برای نقد این تفکر(غرب‌گرایانه) وجود دارد عنوان کرد: برجام از وعده‌هایی است که این تفکر را نقض می‌کند.

‌‌نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نگرانی مسئولان از آینده انقلاب اسلامی، نگرانی مثبت است افزود: امروز باید مراقب باشیم که در مسیر انقلاب بمانیم‌.

حاجی‌صادقی با انتقاد از برخی افراد که می‌خواهند انقلاب اسلامی را در لبه پرتگاه نشان داده و تنها راه‌حل ‌مشکلات کشور را تسلیم در برابر دشمن می‌دانند، تصریح کرد: ادبیاتی که می‌گوید انقلاب اسلامی در لبه پرتگاه قرار دارد؛ ادبیاتی است که آینده انقلاب اسلامی را مانند چهار دهه اخیر به خاطر می‌اندازد و امروز باید مراقب این تفکر باشیم.