کدخبر: ۲۴۵۷۷۵ لینک کوتاه

با استفاده نکردن از تلفن‌همراه خود، تخفیف بگیرید !

اقتصاد نیوز:یک رستوران در ولز در تلاش است که به شرط استفاده نکردن از تلفن‌همراه برای گرفتن تخفیف به بهبود روابط بین مردم کمک کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، تلفن‌همراه برای این ساخته شد که ما بتوانیم به راحتی با دورترین نقطه دنیا ارتباط بگیریم. این دستگاه بسیار کار ما را آسان‌تر کرده است و به تنهایی جای خیلی از وسایل را گرفته است. وسایلی مانند دوربین، ضبط صوت، ماشین حساب و موارد دیگر. اما بعضی وقت‌ها این دستگاه مفید، چنان ما را مجذوب خود می‌کند که حواسمان از اطرافمان پرت می‌شود و فراموش می‌کنیم با کسانی که نزدیک ما هستند ارتباط بگیریم. این عادت در حال کم کردن ارتباط چهره به چهره انسان‌ها است. ارتباط حضوری، موثرترین نوع رابطه است.

تا به حال شده است که با کسانی شام بخورید که نتوانند حتی برای چند دقیقه تلفن‌همراه خود را چک نکنند؟ یک رستوران در ویلز برای این مشکل راه حلی یافته است. "دوشنبه‌های بدون تلفن‌همراه" جواب این رستوران به مشکل نبود ارتباط کلامی مراجعینش است. این روش به مشتریان کمک می‌کند که کمتر از تلفن‌همراه خود استفاده کنند تا ارتباط بیشتری با افراد داشته باشند.

این رستوران در هنگام سفارش غذا یک جعبه آبی روی میز شما قرار می‌دهد. این جعبه دارای یک قفل است. شما تلفن‌همراه خود را درون آن قرار می‌دهید و گارسون در این جعبه را قفل کرده و کلیدش را با خود می‌برد. تا زمانی که صورت‌حساب را پرداخت نکرده اید نمی‌توانید کلید جعبه را بگیرید و تلفن‌همراه خود را از آن خارج کنید. اگر بتوانید در تمام مدت غذا خوردن بدون تلفن‌همراه سر کنید، این رستوران به شما 25 درصد تخفیف می‌دهد.

اگر روزی شما به این رستوران رفتید آیا می‌توانید از این تخفیف استفاده کنید یا پس از مدتی دلتان برای تلفن‌همراه خود تنگ می‌شود؟