کدخبر: ۲۴۶۳۸۱ لینک کوتاه

در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصویب شد؛

پایان ماموریت «شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان» با تشکیل «پارلمان اصلاحات»

اقتصادنیوز؛ شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصویب کرد: شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با در نظر گرفتن ملاحظاتی تا تشکیل پارلمان اصلاحات قادر به فعالیت خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ شب گذشته(یک شنبه شب) جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور دبیران کل  و یا معاونین دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب برگزار شد.

اعضاء در این جلسه با توجه به انتقاداتی که اخیرا درباره نحوه فعالیت و انتخاب اعضاء شورای‌عالی‌اصلاح‌طلبان در میان اصلاح‌طلبان مطرح شده و باتوجه به جلساتی که با محمدرضا عارف رئیس شورای‌عالی اصلاح‌طلبان و محمدرضا خاتمی رئیس دولت اصلاحات داشتند ، با شنیدن انتقادات تصمیم گرفتند تا این شورا با ملاحظاتی تشکیل شود.

شورای هماهنگی جبه اصلاحات موافقت کرد تا این شورا به صورت موقت تا زمان تشکیل پارلمان اصلاحات به کار خود ادامه دهد و ماموریت  شورای‌عالی با تشکیل پارلمان اصلاحات تمام شود.

همچنین تصریح شد تا مسائل حقوقی شورایعالی نیز  بررسی و حل شود و درباره ادامه فعالیت و نحوه ساز و کارها هم اصلاحاتی صورت بگیرد؛ تا در نهایت با این ملاحضات شورایعالی ادامه فعالیت دهند.

جلسه شب گذشته آخرین جلسه‌ شورای هماهنگی  به ریاست داوود محمدی بود و از جلسه دیگر الیاس حضرتی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خواهد بود.