کدخبر: ۲۴۸۶۲۰ لینک کوتاه

استیضاح وزیر کشور این هفته در مجلس بررسی می‌شود

اقتصادنیوز: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: درخواست استیضاح وزیر کشور این هفته در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با حضور رحمانی‌فضلی بررسی می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به درخواست استیضاح رحمانی‌فضلی وزیر کشور از سوی برخی نمایندگان، گفت: این درخواست طی این هفته در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با حضور رحمانی‌فضلی بررسی می‌شود.

وی تصریح کرد: بعد از این جلسه، کمیسیون شوراها باید گزارش درخواست این استیضاح را به هیئت رئیسه مجلس ارسال کند تا بتوان درباره آن تصمیم‌گیری کرد.

یوسف‌نژاد همچنین درباره بحث استیضاح بطحایی و غلامی وزرای آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات در مجلس هم بیان کرد: شاید نمایندگان برای استیضاح این دو وزیر تعدادی امضا جمع‌آوری کرده باشند اما تاکنون درخواست این استیضاح‌ها به هیئت رئیسه ارسال نشده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه برخی از نمایندگان درخواست داشتند تا جلسه علنی فردا قدری زودتر به پایان برسد تا در راهپیمایی روز 13 آبان شرکت کنند، اظهار کرد: هیئت رئیسه مجلس فردا صبح در جلسه خود نسبت به این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند.