کدخبر: ۲۴۹۲۷۷ لینک کوتاه

دیدار سرلشکر جعفری و جانباز آشوب‌‌های خیابان پاسداران در مرز شلمچه + عکس

اقتصادنیوز :«امید خسروی» که در جریان آشوب‌های خیابان پاسداران تهران، جانباز شده بود این روز‌ها سلامتی خود را تا حد زیادی به دست آورده و توانسته در مراسم اربعین امسال در عراق شرکت کند.

به گزارش اقتصادنیز به نقل از خبرگزاری میزان، «امید خسروی» که در جریان آشوب‌های خیابان پاسداران تهران، جانباز شده بود این روز‌ها سلامتی خود را تا حد زیادی به دست آورده و توانسته در مراسم اربعین امسال در عراق شرکت کند.


این بسیجی که در روز ۳۰ بهمن ۹۶ جانباز شده بود، به مدت ۱۱ روز در کما قرار داشت و پس از ۷۰ روز بستری بودن، از بیمارستان مرخص شد.
 
دیدار سرلشکر جعفری و جانباز اغتشاشات خیابان گلستان هفتم در مرز شلمچه + عکس
«عباس جعفری دولت آبادی» دادستان تهران و سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه، از جمله شخصیت‌هایی بودند که در زمان بستری بودن این جانباز بسیجی، با حضور در بیمارستان از وی عیادت کردند. همچنین سردار «اسماعیل کوثری» جانشین قرارگاه ثارالله نیز در فروردین ماه امسال، با حضور در منزل خسروی، از وی عیادت کرده بود.
 
دیدار سرلشکر جعفری و جانباز اغتشاشات خیابان گلستان هفتم در مرز شلمچه + عکس
پس از عیادت سرلشکر جعفری از «امید خسروی» که در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۶ انجام شده بود، بار دیگر به فاصله ۲۳۰ روز از نخستین ملاقات در بیمارستان، ملاقات دیگری این بار در مرز شلمچه - در ایام اربعین حسینی - انجام شد و با هم خوش‌وبش کردند.