کدخبر: ۲۴۹۸۰۲ لینک کوتاه

تشکر صمیمانه اینفانتینو از روحانی بابت حضور زنان در ورزشگاه

اقتصادنیوز : رییس فیفا با انتشار پیامی از مسئولین ایرانی قدردانی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرآنلاین؛جیوانی اینفانتینو رییس فیفا با انتشار پیامی از ورود زنان به ورزشگاه در ایران ابراز رضایت کرد و از مسئولان مربوط در این زمینه قدردانی کرد.

متن پیام اینفانتینو به شرح زیر است:

امروز،روزی تاریخی و شادی آفرین برای فوتبال بود. یک دستاورد بزرگ.

من امروز شخصا شاهد بودم که زنان ایرانی علاقه مند به فوتبال اجازه یافتند پس از 40 سال وارد ورزشگاه شوند تا یک مسابقه را از نزدیک تماشا کنند.

واقعیت این است که بیش از هزار زن توانستند تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند و این اتفاق در طی مهم ترین بازی فصل فوتبال آسیا، یعنی فینال لیگ قهرمانان رخ داد. اتفاقی که(ورود خانم ها به ورزشگاه) این رویداد را ویژه تر کرد. این قدرت فوتبال است و آن چیزیست که آن را ارزشمند می کند.

می خواهم از همه مسئولین ایرانی به ویژه رییس جمهور روحانی صمیمانه تشکر کنم که به قول خود عمل کردند. قولی که در دیدار و گفت و گو با ایشان در سفر قبلی ام به ایران،داده شده بود. این قدمی مهم و اساسی در مسیری درست بود و من مطئمنم که با گفت و گوهای مستمر، در آینده ای نزدیک پیشرفت های بیشتری حاصل خواهد شد.

در پایان می خواهم به دو چهره تاثیرگذار امروز یعنی شیخ سلمان،رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا و مهدی تاج،رییس فدراسیون فوتبال ایران اشاره کنم و از آن ها بابت رقم زدن این رویداد تشکر می کنم.