کدخبر: ۲۵۴۲۷۱ لینک کوتاه

تکرار سناریوی عجیب منصوریان و پرسپولیس پس از ۹ سال؟!

اقتصاد نیوز:تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و پرسپولیس امروز در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. این بازی صحنه برخورد های جالبی بین برخی بازیکنان و مربیان است.

 به گزارش اقتصاد نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در تنها بازی باقی مانده هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود. این دیدار در حالی به انجام خواهد رسید که سرخپوشان تهرانی در ۱۲ بازی قبلی خود به ۶ برد و ۶ تساوی رسیده‌اند.

آنها حالا در این هفته به مصاف تیمی می‌روند که هدایتش با علیرضا منصوریان است. منصوریان بعد از برد مقابل تراکتورسازی در هفته سوم لیگ هفدهم، دیگر هیچ وقت رنگ برد را به خود ندیده است. او در شش بازی بعدی خود در تیم‌های استقلال و ذوب آهن  ۴ باخت و دو تساوی داشته است.

با این حال علی‌منصور هیچ‌وقت در برابر برانکو شکست نخورده است. او در برابر سرمربی کروات سرخپوشان تهرانی ۲ برد و دو تساوی داشته و هم با نفت و هم با استقلال توانسته در برابر پروفسور به برتری برسد.

منصوریان در اولین تقابل با پرسپولیس به عنوان سرمربی در قالب سرمربی تیم پاس همدان ۲ بر یک شکست خورد و چند هفته بعد هم توسط اولیایی، اخراج شد تا عمر اولین تجربه مربیگری اش به ۱۰ هفته نرسد. سپس او ۶ بار دیگر به مصاف پرسپولیس رفت و هیچ وقت نباخت. او قریب به ۱۰ سال است که مقابل این تیم پرطرفدار تهرانی شکست نخورده است.

منصوریان در ۵ فصل قبلی که سرمربیگری کرده در سه بازی نخست خود نتایج چندان خوبی را به دست نیاورده است. او در لیگ هفدهم در سه هفته اول با استقلال به ترتیب باخت - مساوی و سپس برد را به دست آورد. در لیگ شانزدهم آمار او مساوی - شکست و شکست بود. در لیگ پانزدهم با تیم نفت تهران او بعد از دو مساوی در جدال سوم شکست خورد. در اولین فصل حضورش در نفت هم مساوی - باخت و برد برایش به ارمغان آمد. او در لیگ نهم با پاس همدان هم بعد از یک باخت و یک تساوی، در بازی سوم مقابل همین پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک شکست. او در لیگ هجدهم با پاس همدان هم در دو بازی نخست خود دقیقا همان نتایجی را گرفته که در لیگ نهم گرفت و دست بر قضا در سومین بازی خود هم به دیدار پرسپولیس می‌رود. او در لیگ نهم بعد از یک باخت و یک تساوی در جدال سوم به دیدار پرسپولیس رفت و شکست خورد.

البته در لیگ هفدهم هم منصوریان ابتدا شکست خورد؛ سپس به تساوی رسید و در هفته سوم تراکتورسازی را در ورزشگاه آزادی از پیش رو برداشت. باید دید اینبار چه اتفاقی برای او رخ می‌دهد.

منصوریان در این فصل ابتدا به پارس جنوبی جم با یک گل باخت؛ سپس با تیم فولاد به تساوی یک - یک رسید و حالا باید به مصاف یکی از دو تیم بدون شکست لیگ یعنی پرسپولیس برود. باید دید او می‌توان بعد از ۴۸۰ روز بازهم در لیگ به برتری برسد و رکورد خود مقابل برانکو را به عدد ۵ برساند یا این اتفاق رخ نخواهد داد.