کدخبر: ۲۵۴۲۹۷ لینک کوتاه

واعظی: روحانی تا آخر پای قول‌های خود به مردم ایستاده است

اقتصادنیوز؛ محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهوری با بیان اینکه دولت همواره نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم تأکید داشته‌است، گفت: دکتر روحانی هرگز از وعده‌های خود به مردم عقب‌نشینی نکرده و تا آخر پای قول‌های خود به مردم ایستاده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهوری؛ محمود واعظی عصر دوشنبه در جلسه‌ای با فعالان سیاسی و تشکل‌های مردم نهاد استان سمنان، حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهوری در سفرهای استانی را موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه‌ها و یاوه‌گویی‌های برخی قدرتمندان علیه ملت و کشور ایران دانست.

وی اظهارداشت: در استان سمنان و شهرستان شاهرود که میزبان رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید خواهد بود نیز همه باید با همفکری و وحدت دست به دست هم بدهیم تا حضور مردم در کنار مسوولان، پیام قوی منطقه‌ای و بین‌المللی در راستای تثبیت و اقتدار نظام به ارمغان داشته باشد.

واعظی با بیان اینکه رقابت‌های انتخاباتی در دوران انتخابات باید پس از پایان انتخابات به اتمام برسد و همه در راستای توسعه و آبادانی کشور تلاش کنند، خاطرنشان کرد: دولت به آحاد مردم، گروه‌ها و جریان های فکری تعلق داشته و ما باید صدای همگان را بشنویم، اما در مدیریت‌های اصلی باید کسانی را برگزینیم که مشی و نگرش دولت که نظر اکثریت مردم است را قبول داشته و برای اهداف آن تلاش کنند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری ادامه داد: باید مدیران و مسئولان کشور براساس شایستگی‌ها و توانمندی‌ها انتخاب شوند و نباید به کارگزاران نظام و دلسوزانی که آمادگی دارند تجربیات و توانمندی‌های خود را برای پیشرفت کشور به میدان بیاورند، برچسب‌های گوناگون زده شود.

وی با اشاره به وعده‌های رئیس جمهوری به مردم در دوران انتخابات، اظهار داشت: دکتر روحانی همواره نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم تأکید داشته و هرگز از وعده‌های خود به مردم عقب‌نشینی نکرده و تا آخر پای قول‌های خود به مردم ایستاده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری تأکید کرد: همه مسئولان و اعضای دولت متعلق به ملت ایران هستند و به خدمت خود به این ملت افتخار می‌کنند.

واعظی با اشاره به اینکه اختلافات سیاسی هرگز نباید در خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد کند، گفت: دولت تدبیر و امید در خدمت‌رسانی به مردم هیچ خط و مرزی را نمی‌شناسد و معتقدیم همه کسانی که در سراسر کشور به گونه‌ای اعضای دولت به شمار می‌روند باید به وظیفه خود برای خدمت به مردم عمل کرده و در این مسیر تلاش کنند.

وی با اشاره به شرایط کشور پیش از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید، افزود: کشور پیش از دولت یازدهم با رشد منفی و تورم بالا روبرو بود و دولت یازدهم تلاش خوبی در مهار تورم و افزایش رشد، به انجام رساند و توانست بیش از دو سال تورم را کنترل کند. اکنون نیز سیاست و رویکرد دولت در زمینه مسایل اقتصادی تغییر نکرده است و ما باید تلاش کنیم تا از فرصت‌ها و ظرفیت‌های کشور به خوبی استفاده کنیم.

واعظی با بیان اینکه دولت همواره از نقد دلسوزانه استقبال کرده و حاضر به شنیدن نقد است، گفت: متأسفانه در برخی موارد انتقاد از دولت جای خود را به تخریب و توهین می‌دهد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری افزود: دولت نسبت به مشکلات و مسایل استان سمنان به خوبی آگاه است و نسبت به رفع این مشکلات اهتمام و جدیت دارد.

پیش از سخنان دکتر واعظی چند نفر از فعالان سیاسی و نمایندگان تشکل‌های مردم نهاد استان سمنان به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسایل مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این استان پرداختند.