کدخبر: ۲۵۴۳۲۲ لینک کوتاه

حبیبی: حزبی که نتواند سپربلای نظام شود حزب نیست

اقتصادنیوز : دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور گفت: احزاب باید درکشور گسترش یابد چراکه رقابت های حزبی پیشرفت کشور را به همراه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ،محمد نبی حبیبی شامگاه دوشنبه درآیین تودیع و معارفه دبیر حزب موتلفه اسلامی البرز افزود: یکی از اهرم های جمهوریت نظام اسلامی احزاب هستند.

وی ادامه داد: عده ای به حزب بدبین بوده در حالی که احزاب می توانند زمینه رشد و توسعه هرچه بیشتر را در کشور فراهم کنند.

حبیبی گفت: یکی از مشکلاتی که امروز درکشور آن است وقتی کالایی گران می شود اصل نظام و رهبری زیرسوال می رود درحالی که اگر احزاب پای کار باشند سپر بلای نظام می شوند.

وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی باید تیم کاری مشخص و برنامه برای اداره کشور داشته باشند، بنابراین به جای رقابت الفاظی باید رقابت برنامه ای بین نامزدها باشد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور، مبانی فکری و ایدئولوژی روشن و انتقال آن به مردم ، داشتن برنامه برای اداره کشور، تربیت اعضاء را از خصوصیت های مهم احزاب برشمرد.

وی تاکید کرد: حزبی که نتواند سپربلای نظام شود حزب نیست بنابراین به صلاح کشوراست تحزب عمق یافته و فرهنگ شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور خاطرنشان کرد: رقابت ها باید براساس برنامه ها صورت بگیرد و حزب موتلفه اسلامی با 200 دفتر درسراسر کشور وضعیت مردم را مورد بررسی قرار داده است.

حبیبی اضافه کرد: ایران به برکت انقلاب اسلامی به یک کشور سرافراز در پهنه جهان تبدیل شد که اراده الهی ، توجهات ائمه اطهار(ع) و همراهی مردم، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

وی ادامه داد: استقلال، آزادی و برپایی حکومت جمهوری اسلامی در ایران سه دستاورد مهم انقلاب است و هر سال که می‌گذرد درجامعه ‌سازی دینی گام‌های مؤثرتری برداشته می شود.

وی گفت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی 90 هزار روستا داشتیم که 86 هزار روستا فاقد آب بهداشتی بودند و امروز شاهد اقدامات موثری در کشور هستیم.

حبیبی با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم ادامه داد: بحران هایی که درست شده رفع شدنی است و مردم ایران نسبت به اسلام و انقلاب با وفا بوده چراکه بارها درطول تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی با ایستادگی در برابر مشکلات شایستگی خود را به اثبات رسانده اند.