کدخبر: ۲۵۴۴۵۲ لینک کوتاه

در پی فرمایشات رهبری صورت گرفت؛

دستور لاریجانی برای اصلاح قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

اقتصادنیوز؛ کاظم جلالی، رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از دستور علی لاریجانی رییس مجلس به این مرکز، برای تدوین طرح اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان در پی فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت؛ کاظم جلالی امروز- سه شنبه- گفت: در پی فرمایشات امروز حضرت آیت الله خامنه ای در درس خارج فقه ایشان در مورد قانون منع به کارگیری بازنشستگان، رییس مجلس، ملاحظات معظم له برای اصلاح قانون را به بنده به عنوان رییس مرکز پژوهش های مجلس اعلام کردند.

وی افزود: بر این اساس مقرر شد با همکاری جمعی از نمایندگان، کارشناسان، پژوهشگران و معاون قوانین مجلس طرحی را جهت اصلاح قانون مطابق با نظر رهبر معظم انقلاب تدوین و آماده کنیم.

وی با بیان این که از معظم له برای اظهار محبت نسبت به اصل قانون تشکر و سپاسگزاری می کنیم، افزود: ایشان قانون را امری لازم و ضروری جهت این که جوانان و نیروهای تازه نفس جدید وارد عرصه مدیریتی کشور شوند دانستند، ضمن این که رهبری فرمودند که این قانون باید به طور کامل اجرا شده و نباید معطل بماند و تاکنون نیز به خوبی اجرا شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنابراین ما بررسی نکات و ملاحظاتی که رهبر معظم انقلاب داشتند را هر چه سریع تر در دستور کار، گروه کارشناسی قرار می دهیم و انشاءالله آن را به مجلس و کمیسیون تخصصی ارائه خواهیم کرد.