کدخبر: ۲۵۵۹۶۰ لینک کوتاه

جمعه چالوس یکطرفه می‌شود

اقتصادنیوز: رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از مسدود بودن ۱۱محور مواصلاتی کشور خبر داد و همچنین آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر تنها پدیده جوی گزارش شده در محورهای مواصلاتی کشور مه گرفتگی است، گفت:‌ هم اکنون شاهد مه‌گرفتگی در اکثر محورهای استان کرمانشاه و محور رودسر-کلاچای در استان گیلان هستیم و در همین راستا به شهروندان توصیه می‌شود موارد ایمنی را رعایت کنند.

وی با اشاره اینکه در حال حاضر ۱۱ محور مواصلاتی کشور مسدود هستند، اظهار کرد: محورهای اولنگ –شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان،  دیزین - شمشک در استان‌های تهران و البرز،  املش - اتاق‌ور محدوده پل کیازنی و پونل - خلخال در استان گیلان،  همدان - تویسرکان در استان همدان،  سی سخت - پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد،  محور فرعی سرو آباد - پاوه در استان کردستان،  تنکابن فرعی توکله در استان مازندران، ‌ چمستان فرعی در کاپی در استان مازندران،  امیدیه دیلم در استان خوزستان،  ایلام -مهران در محدوده مهران در استان ایلام مسدود هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا درباره ترافیک در ورودی شهر تهران نیز گفت:‌ شاهد ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس،  باند جنوبی آزادراه تهران - کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک هستیم. ترافیک محور شهریار - تهران نیز پر حجم گزارش شده است.  

وی در پایان افزود: روز جمعه تردد در محور چالوس به صورت یکطرفه خواهد بود.