کدخبر: ۲۵۷۶۰۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کی روش: مهم‌ترین مسئله رضایت عاشقان تیم ملی است

اقتصاد نیوز:بزرگان عرصه مربیگری در فوتبال آسیا آماده رقابتی هستند که تا ۱۵ روز دیگر به میزبانی امارات آغاز خواهد شد.

به گزارش اقتصاد نیوز ، دومین رقابت قدیمی قاره‌ای فوتبال میزبان بزرگان دنیای فوتبال خواهد بود و سرمربیانی از جمله مارچلو لیپی در آن حضور خواهند یافت که کارنامه فوق درخشانی دارد و به همراه تیم ملی فوتبال ایتالیا در سال 2006 به عنوان قهرمانی جام جهانی آلمان دست پیدا کرد.

در دومین مرحله ما با اریکسون مواجه می‌شویم که او هم هدایت فیلیپین را برعهده دارد و به همراه تیم ملی فوتبال انگلیس موفق به راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی در سال‌های 2002 و 2006 در رقابت‌های جام جهانی شده بود در زمانیکه کارلوس کی روش در کارنامه سرمربیگری خود موفق به راهیابی به مسابقات جام جهانی به همراه سه تیم ملی شده است: آفریقای جنوبی، پرتغال و دو مرتبه به همراه تیم ملی فوتبال ایران.

AFC به نقل از کی روش، سرمربی اسبق رئال مادرید نوشت: هشت سال پیش، زمانی که من به جمهوری اسلامی ایران آمدم، با چالش‌ها و مسائل مواجه شدیم. در حال حاضر هشت سال بعد، ما برای جام قهرمانی آسیا به امارات متحده عربی می‌رویم، و مهم ترین میراثی که ما می‌گذاریم، زیرساخت برای نسل‌های آتی ما است.

او ادامه می‌دهد: مهم‌ترین مسئله برای تیم ملی این است که قلب‌های مردم را تسخیر کند ورضایت اکثریت آنهایی که واقعاً عاشق تیم ملی هستند را جلب کند. من باور دارم که تمام بازیکنانم دارند تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند و با کمک خدا، من امیدوارم که ما در جام ملت‌‌های 2019 آسیا بهترین عملکرد را داشته باشیم.