کدخبر: ۲۶۰۲۴۶ لینک کوتاه

سناتور پیشین ایالت نوادا: ترامپ ضداخلاق نیست؛ او از اخلاق سر در نمی آورد!

اقتصاد نیوز: سناتور پیشین ایالت نوادا و رهبر سابق اکثریت سنا در مصاحبه با نیویورک تایمز به انتقاد شدید از رئیس‌جمهور آمریکا پرداخت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نیویورک تایمز، هری رید، سناتور پیشین ایالت نوادا و رهبر سابق اکثریت سنا، در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: دونالد ترامپ بدترین رئیس جمهوری است که تاکنون داشته‎ایم.

هری رید که مبتلا به سرطان لوزالمعده است و سال ۲۰۱۷ از فعالیت در سنا بازنشسته شد، در بیان دیدگاهش درباره ترامپ در مصاحبه با نیویورک تایمز هیچ ملاحظه‌ای نکرد و هر آنچه می‌خواست بر زبان آورد.

وی گفت: ”فکر می‌کنم بی تردید وی بدترین رئیس جمهوری است که تا به حال داشته ایم. ما چند رئیس جمهور بد داشتیم، اما هیچ یک از آن‌ها (از نظر بدی) حتی نزدیک به ترامپ هم نبودند. او دروغگو و فربیکار است. با او نمی‌توان بحث کرد.“

هری رید افزود: ترامپ ضداخلاق نیست، بلکه از اخلاق چیزی سر در نمی‌آورد. چنین فردی، وجدان ندارد و مثلاً اگر شما به سوی کسی شلیک کنید، برایش فرقی ندارد و اعتنایی نمی‌کند.

وی در گذشته نیز از ترامپ به شدت انتقاد کرده بود. در پی انتخابات سال ۲۰۱۶، وی ترامپ را به عنوان یک ”شکارچی جنسی“ که ”موجب جسورتر شدن نیرو‌های کینه‎توز و متعصب در آمریکا شده است“ توصیف کرد.