کدخبر: ۲۶۱۴۱۳ لینک کوتاه

چرا قالیباف به جلسه شهردار تهران نرفت؟

پیروز حناچی شهردار تهران در مورد غیبت چند تن از شهرداران قدیمی تهران نیز گفت: ‌پسر آقای قالیباف ازدواج کرده‌اند که تبریک می‌گوییم و نتوانستند به این جلسه بیایند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، شهردار تهران درباره عدم حضور قالیباف، احمدی‌نژاد، کرباسچی و ملک‌مدنی در جلسه امروز توضیحاتی را ارائه داد.

پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه امضای قرارداد تفاهم‌نامه تولید ۳۷۶ واگن مترو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نقش مترو در حمل و نقل عمومی امیدواریم بتوانیم میزان سفر با مترو را از ۲ میلیون در روز به ۷ میلیون سفر برسانیم.

وی‌ ادامه داد: در حال حاضر ۲۰۰۰ واگن برای متروی تهران کسری داریم که امیدواریم بتوانیم در سال‌های آینده این کسری را جبران کنیم و نیمی از این واگن‌ها در کشور خودمان تولید و ساخته شود.

شهردار تهران به نقش دولت در ساخت مترو اشاره کرد و گفت: دولت می‌تواند در حوزه فاینانس برای خرید تجهیزات مترو به ما کمک کند.

حناچی در پاسخ به پرسشی مبنی بر برگزاری جلسه هم‌اندیشی شهرداران پس از انقلاب نیز افزود: پس از انقلاب تاکنون ۱۴ شهردار داشته‌ایم که یک نفر از آنها فوت شده است و در جلسه امروز ۹ نفر از آنها حضور داشتند و در این جلسه تجربیات آنها منتقل شد و از نظرات آنها استفاده خواهیم کرد.

وی در مورد غیبت چند تن از شهرداران قدیمی تهران نیز گفت: ‌پسر آقای قالیباف ازدواج کرده‌اند که تبریک می‌گوییم و نتوانستند به این جلسه بیایند. کرباسچی نیز در جلسه دیگری باید حضور پیدا می‌کرد و مادر ملک‌مدنی نیز در ICU بیمارستان بستری بود که امیدواریم خداوند شفا بدهد و احمدی‌نژاد نیز به این جلسه دعوت شده بود که اطلاعی از عدم حضور ایشان پیدا نکردم‌.