کدخبر: ۲۶۱۶۹۸ لینک کوتاه

انتقاد نماینده ولی فقیه از معابر رشت

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه وضعیت معابر شهری و کوچه‌های شهر رشت مناسب نیست گفت: از شهردار منتخب رشت انتظار داریم این نواقص را برطرف کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت ، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در همایش بزرگ ایمنی‌ ویژه موتورسیکلت‌سواران اظهار داشت: وضعیت معابر و کوچه‌های شهر رشت به‌علت وجود چاله‌ و کندکاری‌ها مطلوب نیست و شهردار منتخب باید برای رفع این معضلات وارد عمل شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان برگزاری برنامه‌هایی توسط پلیس برای ارتقاء سلامت جوانان،‌ نوجوانان و اقشار مختلف مردم را قابل تقدیر خواند و افزود: از نیروهای پلیس راهور و عوامل انتظامی استان گیلان که در این مسیر تلاش وافری می‌کنند نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

آیت‌الله فلاحتی مردم گیلان را اهل معرفت و بافرهنگ خواند و ضمن توصیه به آنان جهت رعایت بیشتر نکات ایمنی در جاده‌ها معابر شهری ابراز داشت:‌ با توجه به آمار بالای فوت شدگان حوادث ترافیکی از عموم مردم انتظار داریم اهتمام بیشتری در رعایت قوانین داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه بخشی از حوادث ترافیکی به وضعیت نامناسب جاده‌ها، معابر و کوچه‌ها بر می‌گردد تصریح کرد‌: شهردار منتخب رشت باید ساماندهی وضعیت معابر شهری و کوچه‌ها را در دستور کار خود قرار دهد و موجبات آرامش و راحتی مردم را فراهم کند.

امام جمعه رشت تلاش و مشارکت همه دستگاه‌ها برای بهتر کردن وضعیت معابر و جاده‌های استان گیلان را خواستار شد و عنوان کرد: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد این باشیم که موتور سواران و حتی رانندگان وسائط نقلیه در هنگام تردد در کوچه‌ها مصونیت داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تقدیر از اقدامات پلیس در راستای ایجاد امنیت و سلامت برای شهروندان خاطرنشان کرد: برای داشتن شهر و محیطی ایمن و سالم علاوه بر تلاش تمامی دستگاه‌های ذیربط مردم نیز باید مشارکت فعالی در اجرای برنامه‌ها داشته باشند.