کدخبر: ۲۶۱۸۵۰ لینک کوتاه

تمدید قرارداد فوتبالیست ۵۱ ساله !؟ +عکس

اقتصاد نیوز:مهاجم سابق تیم ملی ژاپن که اکنون ۵۱ سال سن دارد، قرارداد خود با تیم یوکوهاما اف‌سی در دسته دوم فوتبال ژاپن را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

کازیوشی میورا که در دوره بازیکنانی مثل کریم باقری، علی دایی و احمدرضا عابدزاده در تیم ملی فوتبال ژاپن بازی می کرد همچنان در سن 51 سالگی بصورت رسمی و حرفه ایی در رده باشگاهی بازی می کند!

سایت باشگاه یوکوهاما اف‌سی اعلام کرد قرارداد بازیکنی که به عنوان پیرترین گلزن فوتبال حرفه‌ای جهان شناخته می‌شود را تا پایان سال ۲۰۱۹ تمدید کرده است.

کازو یوشی میورا پیرترین فوتبالیست جهان

میورا به beinSPORTS گفت: «قراردادم را تا پایان سال ۲۰۱۹ تمدید کردم. از همه آنهایی که همیشه از من حمایت کرده‌اند تشکر می‌کنم. یک دقیقه و حتی یک ثانیه از وقتی که دارم را از دست نخواهم داد و می‌خواهم با تمام قدرت به میدان بروم و تمریناتم را انجام دهم.»

میورا دوران بازیگری‌اش را با بازی در تیم سانتوس برزیل آغاز کرد و سال ۱۹۹۰ به ژاپن برگشت و در این لیگ، بر ستاره‌هایی مانند گری لینکر و زیکو برای کسب جایزه ارزشمندترین بازیکن جی‌لیگ غلبه کرد. او ۸۹ بار هم برای تیم ملی ژاپن بازی کرده و ۵۵ گل زده است. میورا که ۱۹ سال پیش با تیم ملی ژاپن خداحافظی کرد  سال ۱۹۹۳ به عنوان بهترین بازیکن فوتبال آسیا معرفی شد.