کدخبر: ۲۶۱۹۸۱ لینک کوتاه

اسماعیل دوستی:

از حرف‌های واعظی تعجب کردم

اقتصادنیوز؛ اسماعیل دوستی، فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه از حرف‌های واعظی تعجب کردم،‌ گفت: واعظی اشتباه می‌کند و باید از کسانی که از روحانی حمایت کردند تشکر کند و باعث نشود که جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ اسماعیل دوستی فعال سیاسی اصلاح طلب، ضمن اشاره به اظهارات اخیر محمود واعظی پیرامون عدم ائتلاف دولت با اصلاح طلبان اظهارداشت: وقتی حرف‌های آقای واعظی را خواندم تعجب کردم چون ایشان باید در جهت وحدت جریانات سیاسی صحبت کند نه در جهت تفرق احزاب و گروه‌های سیاسی. 

وی افزود: من اعتقاد دارم که آقای واعظی اشتباه می‌کند و باید از کسانی که از آقای روحانی به هر عنوانی حمایت کردند تشکر کند و باعث نشود که جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند.

دوستی در پاسخ به این سوال که به نظر شما این صحبت‌ها موضع رسمی حزب اعتدال و توسعه است یا خیر، خاطرنشان کرد: به نظرم این اظهارات بیشتر شخصی است چون ما بیانیه‌ای از سوی حزب اعتدال و توسعه که مؤید این باشد ندیده‌ایم. 

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری پیرامون برخی اظهار نظرات در خصوص تلاش واعظی برای به حاشیه راندن جهانگیری در دولت تصریح کرد: من این را قبول ندارم. واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور است و دولت وحدت نظر دارد ولی در وجود اختلاف نظر سیاسی شکی نیست.