کدخبر: ۲۶۲۳۱۹ لینک کوتاه

حملات توپخانه‌ای یمن به مواضع سعودی

بر حسب اطلاعات رسیده از رسانه‌های یمنی، حملات توپخانه‌ای و پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور، مواضع متجاوزان سعودی را هدف گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، یگان پهپادی و توپخانه‌ای ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز یکشنبه در عملیاتی مشترک مراکز تجمع متجاوزان سعودی در جیزان را هدف قرار داد.

یک منبع یمنی گفت که این عملیات مشترک موفقیت آمیز بود و بر اثر آن شماری از متجاوزان به هلاکت رسیده و دو خودروی نظامی آنها منهدم شد.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن عصر امروز در نشستی خبری گفت که ارتش و کمیته های مردمی یمن امسال پیشرفت‌های منحصر به فردی در زمینه ساخت پهپاد به دست آورده اند و به امید خدا امسال سال پهپادی خواهد بود.

از سوی دیگر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با دو فروند موشک زلزال 1 مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در پادگان "طیبه الاسم" در منطقه "الاجاشر" هم مرز با نجران را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی در جیزان تاکید کرد که نیروهای یمنی مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف کوه "قیس" را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

وی افزود که دژهای مزدوران ارتش سعودی در اطراف کوه "ام بی سی" و شرق دو کوه "الدود" و "جحفان" نیز هدف حملات توپخانه‌ای ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفت.