کدخبر: ۲۶۲۶۱۰ لینک کوتاه

فرمانده کل سپاه:

۲۰ هزار بسیجی حقوق بگیر در تامین امنیت مرزها فعالیت دارند

اقتصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ماموریت اصلی سپاه برقراری امنیت در مناطق مرزی با استفاده از نیروهای مردمی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز سه‌شنبه (۲۵ دی ماه) در مراسم افتتاحیه ۵ هزار و ۴۰۰ پروژه عمرانی و هزاران طرح اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی و محروم کشور که در مجتمع الغدیر و به صورت ویدئو کنفرانس درسراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه امروز با اقتداری بی‌نظیر برای دفاع از انقلاب اسلامی و برقراری امنیت در سخت‌ترین شرایط و مناطق شمال غرب و جنوب شرق تلاش می‌کند، این درحالی است که دشمنان برای گسترش ناامنی در این مناطق سرمایه گذاری بسیاری کرده‌اند.

وی افزود: استفاده از مردم برای تامین امنیت، محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال، رویکرد نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی و محروم کشور است، اگرچه ماموریت اصلی سپاه برقراری امنیت است اما سپاه برخلاف سایر نیروهای مسلح جهان، مردم را محور کار خود قرار داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استفاده از نیروهای مردمی برای برقراری امنیت در مناطق مرزی گفت: امروز حدود ۲۰ هزار بسیجی حقوق بگیر در تامین امنیت مرزها فعالیت دارند.