کدخبر: ۲۶۵۴۹۰ لینک کوتاه

وزیر اطلاعات:

برخی القا می‌کنند که تحریم‌ها اثر زیادی نداشته و عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده‌است

اقتصادنیوز؛ محمود علوی، وزیر اطلاعات گفت: برخی این گونه القا می‌کنند که تحریم‌ها اثر زیادی نداشته بلکه عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است، در حالی که هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ سید محمود علوی سه شنبه ۹ بهمن در جلسه شورای اداری استان فارس با تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری (س)، به مبارزه آن حضرت با ایجاد انحراف در جامعه اسلامی اشاره کرد و توفیق کسب توشه در مکتب ولایتمدار آن حضرت و دفاع از ولایت را از خداوند خواستار شد.

علوی همچنین در آستانه دهه فجر یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب را گرامی داشت و گفت: به لطف خدا همه استانداران فارس منشأ خیر و برکت بوده‌اند و امیدواریم در این دوره مدیریتی کارنامه درخشنده‌تری به دست آید.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه امروز مسئولیت خدمت و گره گشایی از مشکلات مردم بر دوش مسئولان نهاده شده است، افزود: بر اساس آموزه‌های دینی، مسئولیت، امانت، عبادت و آزمون مسئولان است و باید با قدردانی از این تفضل الهی، شکر نعمت را با خوشرویی و خدمت رسانی بی منت به مردم به جای آورد.

علوی گفت: اسلام بر خلاف دموکراسی غرب، حکومت را برای مردم می‌خواهد و بنابراین کارگزاران حکومت اسلامی باید در این مسیر حق الناس را رعایت کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه در حکومت اسلامی امنیت، معیشت و عدالت باید برای آحاد مردم جامعه برقرار شود، از تلاش و همکاری‌های شورای تأمین برای ارتقا سطح امنیت و آرامش کشور به ویژه این استان قدردانی و اضافه کرد: به لطف خدا اکنون همدلی و هم‌افزایی مؤثری در میان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد که ثمره آن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

علوی بر ارتقا سطح امنیت در عرصه‌های مختلف تأکید کرد و با ابراز تأسف از اینکه برخی مواقع در جامعه شاهد بدگویی و هتاکی هستیم، گفت: باید با رعایت اخلاق و اصول شرع اینگونه مسائل از جامعه رخت بربندد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش به برخی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و سنگ‌اندازی دشمنان علیه کشورمان اشاره و خاطرنشان کرد: برخی این گونه القا می‌کنند که تحریم‌ها اثر زیادی نداشته بلکه عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است، در حالی که هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است.