کدخبر: ۲۶۷۵۲۱ لینک کوتاه

هراز و کندوان یک طرفه شد

اقتصادنیوز: فرمانده پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در پایان تعطیلات اخیر در جاده های این استان خبرداد و گفت : جاده های هراز و کندوان از بعدازظهر امروز ، دوشنبه یک طرفه می شود .

به گزارش اقتصادنیوز علیرضا قدمی در گفت و گو با ایرنا افزود : از ساعت 15 امروز ، دوشنبه جاده کندوان از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.

وی ادامه داد : همچنین از ساعت 14 امروز جاده هراز از رودهن به سمت آمل به روی خوردوها بسته و از ساعت 16 هم از محدوده آب اسک واقع به سمت تهران مسیر یک طرفه شد.

فرمانده پلیس راه مازندران زمان پایان محدودیت های ترافیکی را ساعت 2 بامداد فردا سه شنبه اعلام کرد و گفت: در صورت تداوم ترافیک سنگین در جاده های مازندران احتمال دارد این محدودیت های ترافیکی ادامه یابد .

 قدمی همچنین ترافیک فعلی در جاده های مازندران را سنگین توصیف کرد و افزود: با توجه به حجم بالای حضور مسافران در تعطیلات اخیر در این استان و نیز بارش برف در ارتفاعات ، رانندگان با احتیاط در مسیرها رانندگی کنند .

با توجه به اینکه پایان هفته گذشته و آغاز تعطیلات ، هوای مازندران آفتابی بود مسافرانی زیادی به این استان سفر کردند به طوریکه براساس گزارش های مرکز مدیریت راهها و پلیس راه مازندران در این مدت جاده های استان ترافیک سنگینی را شاهد بود .

هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که هوای استان تا فردا شب ابری همراه با بارندگی باشد و از فردا شب با کاهش ابر، هوای استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما باشد .

هم اکنون هوای ساری ، مرکز مازندران ابری گاهی با افزایش باران و وزش باد است و بیشینه دمای هوای این شهر برای امروز 11 درجه و کمینه هوا نیز هفت درجه سانتی گراد پیش بینی شده است