کدخبر: ۲۶۷۹۱۴ لینک کوتاه

جنتی: با امدادهای غیبی، قدرت نظام رو به فزونی است

اقتصادنیوز: دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: ملت بصیر ایران با حضور شکوهمند خود در صحنه (راهپیمایی ۲۲ بهمن) ثابت کرد تحلیل سیاسی دشمنان خارجی و داخلی غلط است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، آیت‌الله احمد جنتی در جلسه امروز شورای نگهبان با قدردانی از مردم ایران برای حضور در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: براساس گزارش‌های رسیده امسال حضور مردم با وجود برف و باران در اغلب مناطق کشور بسیار گسترده و چشمگیرتر از سنوات قبل بوده است.

وی ادامه داد: به رغم جوسازی‌های معاندان نظام اسلامی در ایجاد یاس در جامعه، مردم با تفکیک درست مسائل از جمله گرانی‌ها و مشکلات معیشتی از اصل نظام، در این همایش ملی عزتمندانه حاضر شدند که این حضور دلگرمی دوستان را در پی داشت.

دبیر شورای نگهبان به پیشگویی‌های غلط مسئولان آمریکایی مبنی بر اینکه ملت ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب خود را نخواهند دید، اشاره کرد و اظهار داشت: ملت بصیر ایران با این حضور شکوهمند خود در صحنه ثابت کرد تحلیل سیاسی دشمنان خارجی و داخلی غلط است.

جنتی با اظهار تاسف از برخی بی‎‌توجهی مسئولان به خواسته‌های بحق مردم، که گاهی رنگ و بوی عمدی بودن به منظور ایجاد نارضایتی دارد، تصریح کرد: حالا که مردم با وفا، در حمایت از نظام خود خوب در صحنه حاضر شدند، مسئولان هم باید همه توان خود را برای حل مشکلات گرانی و معیشت به کار بندند، به ویژه که اکنون در آستانه سال نو دغدغه مردم و اقشار آسیب‌پذیر کم نیست.

وی افزود: خداوند متعال از روی لطف تاکنون نه تنها قدرت این نظام را حفظ کرده است، بلکه با امدادهای غیبی این قدرت هر ساله رو به فزونی است و امیدواریم این عظمت با ظهور حضرت مهدی (عج) به کمال خود برسد