کدخبر: ۲۶۸۰۴۳ لینک کوتاه

اعلام نتایج آزمون استخدامی ۵۶ شرکت تابعه وزارت نیرو

اقتصادنیوز : نتایج دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت‌های وابسته زیرمجموعه وزارت نیرو جهت ورود به فرایند مصاحبه اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، نتایج دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت‌های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو شامل توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق جهت ورود به فرایند مصاحبه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. داوطلبان این آزمون می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیhttp://www.sanjesh.org بخش سایر آزمون‌های استخدامی، از نتایج آزمون مطلع شوند.

پذیرفته شدگان لازم است مدارک مورد نیاز برای مصاحبه شامل مدارک تحصیلی، پایان نامه، گواهی مربوط به ارائه مقالات و شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها، گواهینامه‌های مرتبط با دوره‌های آموزشی، زبان انگلیسی، کارآموزی یا کارورزی مرتبط با صنعت آب و برق، تجربه کاری در زمینه رشته تحصیلی یا همکاری در پروژه‌های اجرایی و همچنین گواهی و سوابق بیمه، مدارک مربوط به بومی بودن، گواهی مربوط به سهمیه‌ها، کارت نظام وظیفه (برای آقایان) و ... را جهت ارائه به شرکت متقاضی استخدام که تاریخ آن براساس زمان‌بندی مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد، آماده نمایند.

آزمون استخدامی وزارت نیرو روز پنج‌شنبه ۲۶ مهر، همزمان در ۳۱ استان و ۴۳ حوزه برای جذب تعداد ۱۵۶۵ نفر در شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو برگزار شده بود.

پذیرفته شدگان در این آزمون، در ۵۶ شرکت شامل ۲۲ شرکت توزیع، ۲۸ شرکت آب و فاضلاب و ۶ شرکت مدیریت تولید نیروی برق مشغول به‌کار خواهند شد.