کدخبر: ۲۶۹۶۵۷ لینک کوتاه

معرفی برند های ورزشکاران معروف

اقتصاد نیوز: تقریبا اکثر ورزشکاران معروف دنیا از حمایت های ویژه اسپانسر های خود برخوردار هستند و آنها نیز در مقابل تبلیغ این برند ها را بر عهده دارند.

به گزارش اقتصاد نیوز،تعداد بسیارى از ورزشکاران نه تنها در دنیاى ورزش موفق بوده اند، بلکه راه خود را در دنیاى فشن هم یافته اند. و برند ورزشی خود را دارند. در مطلب زیر شما را با این ورزشکاران و برندهای معروفشان آشنا می کنیم.

کریستیانو رونالدو با CR7

کریستین رونالدو

لباس هاى رسمى مردانه، که توسط طراح ساکن نیویورک طراحى شده اند، ریچارد چاى. او خودش تمام کارهاى مادلینگ برند ورزشی خود را انجام داده است.

برند ورزشی لبرون جیمز و نایک

لبرون جیمز

اون یک لاین کامل نایک را به خود اختصاص داده است. هم خانم ها و هم آقایان میتوانند از لباس ها، کفش، و اکسسورى هاى او انتخابهایى داشته باشند. مدل کفش جرسى پرطرفدارترین مدل در بین کفش هاست.

ماریا شاراپووا و باز هم نایک

ماریا شاراپووا

اسطوره ى دنیاى تنیس، ماریا شاراپووا هم با برند نایک قرار داد دارد. او تعداد بسیار زیادى از لباس ها را فقط براى خانم ها در نظر گرفته است. حتى پس از این که تست دوپینگ او مثبت اعلام شد، باز هم نایک به عنوان اسپانسر او را حمایت کرد.

راجر فدرر

راجر فدرر برند

مجله ى فوربز اعلام کرده که راجر فدرر نزدیک به ٢/٣ از دارایى خود را از طریق فروش محصولات برند ورزشی خود به دست آورده است. او لاین لباس هاى خود را دارد.

“RF”را مطمئنا در بیشتر رویداد هاى تنیس میبینید. به جز این ورزشکارانى که نام بردیم تعداد بسیارى دیگر هم هستند که در صنعت مد و فشن قدم گذاشته اند. افرداى چون سرینا ویلیامز، نیمار، استیو نَش، رافائل نادال و… هم از جمله چهره هایى هستند که میتوان نام برد. شما هم همیشه تلاش کنید تا سبک و استایل خاص خودتان را داشته باشید تا دیگر ورزشکاران بخواهند همچون شما لباس بپوشند.