کدخبر: ۲۷۰۴۳۰ لینک کوتاه

جاده هراز مسدود شد

اقتصادنیوز: مسئول ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند گفت: محور مواصلاتی هراز به دلیل اجرای عملیات خاکبرداری ترانشه در محدوده قلابن فردا از ساعت ۸ تا ۱۷ مسدود است.

به گزارش «اقتصادنیوز » مجید صفری در گفتگو با خبرنگار تسنیم در دماوند، با اشاره به بارش شدید برف در شرق استان تهران اظهار داشت: محور مواصلاتی هراز امروز دوشنبه ۶ اسفندماه و فردا سه‌شنبه ۷ اسفندماه به دلیل اجرای عملیات خاکبرداری ترانشه در محدوده قلابن از ساعت ۸ تا ۱۷ مسدود است.

وی با بیان اینکه سایر محور‌های مواصلاتی شهرستان باز بوده و تردد در آن جریان دارد افزود: با توجه به برودت هوا و ادامه بارش برف در مسیر‌های کوهستانی مسافران زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند و از تردد‌های غیرضروری خودداری کنند.

مسئول ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان اعم از برق، گاز، آب و فاضلاب شهری و ... آماده رفع مشکلات احتمالی در مواقع بحران هستند و عوامل مدیریت بحران شهرستان از ساعات اولیه بارش برف در منطقه حضور داشته و همچنان در حال خدمت‌رسانی به مردم در محور‌های مواصلاتی شهرستان هستند.