کدخبر: ۲۷۱۱۰۲ لینک کوتاه

نتانیاهو: از نخست وزیری استعفا نمی‌دهم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به صراحت اعلام کرد که به رغم طرح اتهامات فساد علیه وی، قصد دارد سالهای آینده همچنان در سمت خود باقی بماند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، اسپوتنیک نوشت، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز پنج شنبه اعلام کرد که به رغم طرح اتهامات فساد علیه وی، قصد دارد در انتخابات پارلمانی پیش رو (آوریل ۲۰۱۹) به پیروزی رسیده و برای سالهای آینده در سمت نخست وزیری باقی بماند.

این در حالی است که دادستان کل رژیم صهیونیستی اوایل روز پنج شنبه از قصد خود برای طرح سه اتهام فساد علیه نتانیاهو از جمله ارتشاء، کلاهبرداری و خیانت در امانت خبر داد.

طبق گزارش رسانه های محلی، دادستان کل رژیم صهیونیستی به نتانیاهو فرصت خواهد داد تا پیش از برگزاری دادگاه، در یک جلسه استماع دعوی از خود در برابر اتهامات وارده دفاع کند.

با وجود انتشار این اخبار، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود خطاب به رأی دهندگان گفت: «من قصد دارم به فعالیت در پست نخست وزیری ادامه دهم.. من سالهای آینده نیز در این مقام خدمت خواهم کرد. اما همه چیز به شما بستگی دارد، به شما شهروندان اسرائیل».

نتانیاهو همچنین مدعی شد که وی قربانی یک «بگیر و ببند سیاسی» شده است که هدف آن، تغییر دادن نتایج انتخابات است.

حال با وجود طرح این اتهامات درست یک ماه پیش از برگزاری انتخابات سراسری ۹ آوریل، نتانیاهو درصدد است تا برای چهارمین دور متوالی به نخست وزیری رژیم صهیونیستی انتخاب شود!