کدخبر: ۲۷۱۴۷۱ لینک کوتاه

چمران: حدادعادل رئیس شورای وحدت اصولگرایان نیست/ تشکیلات کشوری جمنا را سروسامان می‌دهیم

اقتصادنیوز: نائب رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: اعضای شورای وحدت اصولگرایان برای مشورت در مورد مسائل کشور دورهم جمع می‌شوند و تاکنون بحث ریاست شخص خاصی مطرح نبوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مهدی چمران نائب رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره خبر ریاست حداد عادل بر جلسات شورای وحدت اصولگرایان، گفت: این شورا همانطور که از نامش پیداست، برای مشورت در مورد مسائل کشور دورهم جمع می‌شوند و اقداماتی را انجام می‌دهند.

وی افزود: هرکس اشخاص را دعوت می‌کند جلسه را هم اداره می‌کند و تاکنون بحث ریاست شخص خاصی مطرح نبوده است. برخی افراد چون اطلاع دقیقی نداشتند صرفا یک گمانه‌‌زنی در این‌باره کردند و خبر درست نیست. ممکن است آقای حداد عادل چند جلسه را مدیریت کرده باشد اما ربطی به بحث ریاست شورای وحدت ندارد. 

چمران درباره سازوکار شورای وحدت و برنامه‌های‌ آینده آن اظهار داشت: هنوز استراتژی خاصی تبیین نشده و باید برنامه‌ریزی کرد و در حال مشورت هستیم. 

نائب رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی، درباره زمان تشکیل مجمع ملی جمنا، گفت: هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست زیرا باید مسائل مختلفی را حل کنیم، ساختارها و تشکیلات شهرستانی و استانی در حال شکل دادن است تا بتوانیم تشکیلات کشوری را سرو سامان دهیم.