کدخبر: ۲۷۲۲۵۷ لینک کوتاه

عاملان آدم‌ربایی در اهواز دستگیر شدند + جزئیات

اقتصاد نیوز: جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان آدم‌ربایی در اهواز خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ سید محمد صالحی اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و تشکیل پرونده مبنی بر ربوده شدن یکی از اعضای خانواده وی و درخواست مبلغ سه میلیارد ریال از سوی آدم‌ربایان، پرونده جهت رسیدگی و پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خوزستان ارجاع شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات اطلاعاتی و تخصصی یکی از عوامل اصلی آدم‌ربایی را شناسایی و با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

صالحی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در تحقیقات به عمل آمده متوجه شدند که عامل اصلی آدم‌ربایی با کمک دو نفر دیگر از همدستانش پس از ربودن یک نفر، وی را در مخفیگاهشان گروگان گرفته‌اند که ماموران پس از شناسایی مخفیگاه آنها به محل اختفای متهمان اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه، دو متهم دیگر را دستگیر و فرد ربوده شده را نجات دادند.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات کارآگاهان پلیس لب به اعتراف گشوده و گفتند که با توجه به مشکلات قبلی که با فرد ربوده شده داشتند، نقشه ربودن او را طراحی کردند. متهمان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.