کدخبر: ۲۷۳۲۴۶ لینک کوتاه

کاربران توئیتر بازهم ترامپ را سوژه کردند +تصاویر

کاربران توییتر صحبت‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را درباره کسب آرای ۹۸ درصدی در انتخابات رژیم صهیونیستی، به سخره گرفتند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اسپوتنیک نوشت، با وجود اینکه رابطه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از همان ابتدا روشن بود؛ اما ادعای محبوبیت او در میان ساکنان سرزمین‌های اشغالی یک موضوع جدید است.

دونالد ترامپ اوایل هفته جاری در جمع گروهی از حامیان کمیته ملی جمهوری خواهان در مارالاگو ضمن تأکید بر میزان کمک دولتش به رژیم صهیونیستی و تصمیم خود برای انتقال سفارت آمریکا به تل آویو اعلام کرد اگر او نامزد نخست وزیری رژیم صهیونیستی می‌شد می‌توانست ۹۸ درصد آرا را کسب کند.

پایگاه خبری آکسیوس به نقل از سه منبع آگاه این خبر را نخستین بار منتشر کرد. بنابر اعلام این منابع آگاه، دونالد ترامپ همچنین دموکرات‌های آمریکا را هدف حملات لفظی قرار داد و گفت اعضای این حزب از یهودیان متنفر هستند. اما کاربران رسانه‌های اجتماعی این بار هم نتوانستند در مقابل اظهارات عجیب رئیس جمهور آمریکا ساکت بنشینند و به گونه‌های مختلف به آن واکنش نشان دادند.

یکی از کاربران نوشت: فقط ۹۸ درصد؟ من واقعا تحت تأثیر تواضع او قرار گرفتم.

1

کاربر دیگری نوشت: من جزء آن ۲ درصد هستم.

2

 

شخص دیگری به تمسخر نوشت: اسرائیلی‌های عزیز، لطفا او را ببرید! به شما التماس می‌کنم!

3

یک کاربر نوشت: ترامپ و بی بی (بنیامین نتانیاهو)، یک احمق و احمق‌تر از آن.

4

فرد دیگری نوشت: اوه خدای من. او واقعا دیوانه است.

5

روز گذشته هم شورای دموکرات‌های یهودی آمریکا در واکنش به این اظهارات ترامپ در پیامی در فیس بوک نوشت: «رئیس‌جمهور ترامپ محو عقاید خود شده است؛ اما به حقایق درباره خودش توجهی ندارد. در انتخابات میان‌دوره‌ای ۸۲ درصد یهودیان هر دو حزب به دموکرات‌ها رای دادند. ۳۲ نفر از اعضای یهودی کنگره دموکرات هستند.»