کدخبر: ۲۷۳۵۴۴ لینک کوتاه

توزیع سبزی پلو با ماهی میان محرومان پایتخت

اقتصادنیوز : معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام کرد: طرح «عید مهربانی» با اهدای سبد کالا، بن خرید ویژه پوشاک و توزیع سبزی پلو با ماهی در محلات محروم پایتخت به استقبال نوروز ۹۸ می رود.»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، طی ایام نوروز نیز با هماهنگی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، فعالان اجتماعی و فرهنگی شامل خیرین، ائمه جماعت، خبرنگاران و سمن ها از گرمخانه ها بازدید می کنند و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به مددجویان قرار می گیرند.

در مراکز پرتو نیز توسط خیرین و موسسات غیردولتی سبد کلا به خانواده های کودکان کار و خیابان اهدا می شود.

بهسازی و تزئین فضای کالبدی گرمخانه ها و مراکز پرتو و ارائه خدمات ویژه نوروزی به مددجویان این مراکز از دیگر برنامه های درنظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، تهیه اقلام مورد نیاز مددجویان مستقر در مراکز حمایتی همراه با برپایی مراسم آئین های نوروزی، سازماندهی متکدیان سطح شهر به ویژه در محدوده اماکن زیارتی، سیاحتی و تجاری، استقرار واحدهای گشت فوریت های خدمات اجتماعی در نقاط دارای اولویت، اجرای طرح شناسایی و جذب افراد بی‌خانمان با هماهنگی پلیس، تکریم مددجویان جامعه هدف شامل بی خانمان ها، کودکان آسیب دیده و ... از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت ایام نوروز اجرا می شود.