کدخبر: ۲۷۳۷۷۳ لینک کوتاه

هوش مصنوعی ۲۰ سال آینده شما را نشان می‌دهد +عکس

اقتصاد نیوز:نرم‌افزار Olay با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی(AL) جزییات چهره شما را با بالا رفتن سن به خوبی نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، به تازگی نرم‌افزاری معرفی شده که با کمک هوش مصنوعی و با دقت بسیار بالایی چهره کاربر را با بالاتر رفتن سن به خوبی نشان می‌دهد.

نرم افزار Olay برنامه مجهز به هوش مصنوعی است که کاربر می‌تواند با در اختیار قرار دادن عکس سلفی خود به آن، جزئیات چهره خود را در سال‌های آینده مشاهده کند. این اپلیکیشن قادر است چهره کاربر را تا ۲۰ سال آینده نشان دهد. سازندگان این نرم‌افزار هشدار داده‌اند که ممکن است کاربر چهره آینده خود را دوست نداشته باشد و امیدوار هستند این موضوع باعث ناراحتی او نشود، در ضمن درصدی خطا نیز در این برنامه وجود دارد.

برخی از علاقمندان به اپلیکیشن‌های این‌چنینی گفتند: «Olay با نشان دادن چهره آینده این موضوع را گوشزد می‌کند که مراقبت از پوست بسیار مهم است و هر کس با تغذیه مناسب، ورزش و استفاده ازکرم‌های طبیعی می‌تواند پوست خود را تا حد ممکن جوان نگه دارد. نرم‌افزار Olay با بررسی عکس چهره کاربر و بهر‌ه‌گیری از الگوریتمی خاص، مناطق مختلف صورت را که با افزایش سن تغییر می‌دهد و در نهایت تصویری واضح از چهره را تا ۲۰ سال آینده نمایش می‌دهد.

سازندگان نرم افزار گفتند: «تنها کافی است با دوربین جلو گوشی خود عکی سلفی بگیربد و بعد از آن تمام کار‌ها را به اپلیکیشن بسپارید. به طور قطع بسیاری از مردم علاقه دارند صورت خود در آینده را ببینند. چین و چروک‌های صورت کاربر در سال‌های آتی زندگی‌اش او را شگفت‌زده خواهد کرد. Olay تصاویر شما بیشتر از ۲۰ سال آینده را نیز نمایش می‌دهد ولی در این زمان کیفیت تصاویر نمایشی به شدت پایین می‌آید.

این شبیه‌ساز در حال حاضر تنها در چین وجود دارد، ولی سازندگان آن قول داده‌اند به زودی آن را به ایالات متحده آمریکا نیز عرضه کنند.

هوش مصنوعی ۲۰ سال آینده شما را نشان می‌دهد +عکسهوش مصنوعی ۲۰ سال آینده شما را نشان می‌دهد +عکسهوش مصنوعی ۲۰ سال آینده شما را نشان می‌دهد +عکس