کدخبر: ۲۷۴۷۵۹ لینک کوتاه

ماشین آلات و نیروهای خدمات رسان نیاز اصلی مناطق سیل زده است

اقتصادنیوز:‌ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: ماشین آلات و نیروهای خدمات رسان نیاز اصلی مناطق سیل زده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد تقی زاده صبح شنبه در جمع خبرنگاران حاضر در محل استانداری از تماس تلفنی با معاون عمرانی استانداری گلستان خبر داد و اظهار داشت: وی تجهیزات و ماشین آلات را از نیازهای اصلی مناطق سیل گرفته در استان گلستان برشمرده است.

امامی امین افود: علیرغم قرار گرفتن در تعطیلات نوروزی و وجود برخی محدودیت‌ها اعمال شده در تردد تریلر در محورهای مواصلاتی شمال کشور اما با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های استان تهران تا کنون چند ده دستگاه باب کت، بیل مکانیکی و دستگاه‌های لجن کش به مناطق سیل گرفته در استان‌های گلستان و مازندران اعزام کردیم.

وی گفت: اولین محموله اعزامی از سوی شهرداری‌های استان تهران به استان گلستان شامل چند دستگاه باب کت و بیل مکانیکی از سوی شهرداری اسلامشهر است که امروز ۳ فروردین به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام خواد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بیان داشت: در صورت رفع مشکل تردد تریلرهای ویژه حمل بیل مکانیکی و باب کت که شرایط خاص تردد در محورهای مواصلاتی به استان‌های شمالی کشور را دارند ظرف امروز و روزهای آینده چندین ده دستگاه از این ماشین آلات را به استان گلستان اعزام می‌کنیم.

تقی زاده با بیان اینکه تا کنون شرکت‌های اب و فاضلاب شهری ۴۵ هزار و آبفای روستایی استان تهران ۱۵ هزار بطری آب معدنی به استان گلستان ارسال کرده اند افزود: شهرهای شرقی استان مازندران درگیر سیل بودند و البته کمک‌هایی به مناطق سیل گرفته این استان از طریق استانداری تهران صورت گرفته است و برای بازدید میدانی و نیازسنجی از امکانات و تجهیزات در مناطق سیل زده ظرف ۲ روز آینده به استان گلستان سفر خواهم کردم.