کدخبر: ۲۷۵۶۸۶ لینک کوتاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان:

عبور و مرور در ورودی خرم آباد به سمت فرودگاه امکانپذیر نیست

اقتصادنیوز : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در حال حاضر عبور و مرور در ورودی خرم آباد به سمت فرودگاه به دلیل طغیان پل ماسور امکانپذیر نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، عباس شرفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، با بیان اینکه طی دو روز گذشته در مرکز و جنوب استان شاهد بارندگی‌های شدید بوده‌ایم، اظهار داشت: این بارندگی‌ها باعث طغیان رودخانه‌های فصلی شده و موجب شد تعدادی از محورهای اصلی طی ساعاتی دچار مشکل شوند.

وی افزود: با مسدود شدن محور خرم آباد به سمت بروجرد بلافاصله راه فرعی را ساماندهی و عبور و مرور را برقرار کردیم. همچنین محور خرم آباد به سمت کوهدشت محدوده پل کشکان که یک پل بزرگ است دو دهانه‌اش تخریب شد که بلافاصله محور جایگزین را ساماندهی کردیم.

شرفی با بیان اینکه در ورودی خرم آباد به سمت فرودگاه به دلیل طغیان پل ماسور فعلاً عبور و مرور امکانپذیر نیست، گفت: در مابقی محورهای اصلی استان عبور و مرور برقرار است فقط به دلیل زیر آب رفتن محور قدیم شهرستان پلدختر امکان تردد وجود ندارد.

وی تاکید کرد: الان در تلاش هستیم محور پلدختر را از سمت آزادراه ساماندهی کرده و عبور و مرور را برقرار کنیم تا دستگاه‌های امدادی بتوانند امدادرسانی مناسبی را به شهرستان پلدختر داشته باشند.