کدخبر: ۲۷۵۸۶۵ لینک کوتاه

توضیحات ناجا دربار خبر ضرب و شتم یک طلبه توسط مامور نیروی انتظامی؛ دعوا خانوادگی بود!

اقتصادنیوز: نیروی انتظامی باصدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب ضرب و شتم یک طلبه ناهی توسط مامور این ارگان اعلام کرد: موضوع، درگیری خانوادگی بوده و هیچ ارتباطی به نیروی انتظامی ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، یکی از شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبری مبنی بر ضرب و شتم یک طلبه توسط مامور نیروی انتظامی در مقابل دیدگان همسر و فرزندانش منتشر کرده است. 

در ادامه این اطلاعیه آمده است:ماجرا در شبکه های اجتماعی اینگونه منتشر شده که یک مامور نیروی انتظامی در روز وفات حضرت زینب (س) و شهادت امام موسی کاظم (ع) اقدام به پخش موسیقی مبتذل با صدای بلند کرده و ضمن بی‌حرمتی به مقدسات موجب مزاحمت همسایگان شده است. 

در ادامه آمده است: طلبه مذکور نیز برای امر به معروف و توصیه به رعایت شئونات و حقوق همسایگان اقدام می‌کند اما فرد خاطی پس از تذکر، به شدت آن طلبه را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و از ناحیه صورت، گردن و قفسه سینه مجروح می‌شود. 

ناجا می افزاید : این مهم در حالی است که با بررسی‌های انجام شده مشخص می‌شود که این درگیری کاملا خانوادگی بوده و فرد ضارب و طلبه‌ای که مورد ضرب و شتم قرار گرفته پسرعمو و باجناق هستند و این درگیری به دلیل وجود اختلاف قبلی رخ داده است ضمن اینکه این مامور نیروی انتظامی حین ماموریت نبوده و در شیفت استراحت بوده است.

دراین اطلاعیه تاکید شده است:این درگیری در شهرستان الشتر لرستان اتفاق افتاده و هیچگونه ارتباطی به نیروی انتظامی ندارد و از سوی نیروی انتظامی در حال پیگیری است.