کدخبر: ۲۷۶۴۴۹ لینک کوتاه

ممانعت از حضور نیکول کیدمن در مراسم ازدواج پسرش! +عکس

اقتصاد نیوز:گزارش‌های مطبوعاتی حاکی از آن است که تام کروز، همسر سابق نیکول کیدمن از حضور او در جشن ازدواج پسر ۲۴ ساله شان "کونور" ممانعت خواهد کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تابناک، بنا به گزارش روزنامه میرور انگلستان، فرزندخوانده نیکول کیدمن و تام کروز با نامزد ایتالیایی خود "سیلیویا" ازدواج خواهد کرد. در مراسم ازدواج آن دو نیکول کیدمن ستاره معروف هالیوود حضور نخواهد داشت.

تام کروز مانع حضور نیکول کیدمن در مراسم ازدواج پسرشان می‌شود!

تام کروز و پسرش کونور معتقد به تعالیم ساینتولوژی هستند و باور عمیقی به آن دارند، به همین دلیل جشن ازدواج کونور براساس آداب و رسوم مکتب ساینتولوژی برگزار خواهد شد.

نیکول کیدمان در سال ۲۰۰۱ میلادی و پس از جدایی از تام کروز، ساینتولوژی را کنار گذاشت. این موضوع عامل اصلی جدایی این زوج مشهور بوده است.

تام کروز مانع حضور نیکول کیدمن در مراسم ازدواج پسرشان می‌شود!

گفته می‌شود تام کروز تصمیم گرفته تا کیدمن را به جشن ازدواج کونور دعوت نکند، کونور و نامزدش سیلویا هم با این موضوع موافقت کرده اند. گفتنی است سیلویا هم پیرو ساینتولوژی است.

تام کروز مانع حضور نیکول کیدمن در مراسم ازدواج پسرشان می‌شود!

نیکول کیدمن و تام کروز در سال ۱۹۹۰ با هم ازدواج و در سال ۲۰۰۱ میلادی از هم جدا شدند، بنا به ادعای کیدمن رابطه آن‌ها پس از گرویدن تام کروز به تعالیم یاد شده رو به وخامت رفت.